Mi’Marin Köyce Alaçatı görselleri
Haberler / Konut Projeleri / Köyce Alaçatı örnek villaları hazır

Köyce Alaçatı örnek villaları hazır

Konut Projeleri 05.11.2015 09:57

Alaçatı’nın ilk rezidans villa köy projesi olma özelliğini taşıyan Köyce Alaçatı’nın 2+1 3+1 ve 4+1 tipteki örnek villaları yeni yıla hazır.

Alaçatı'nın sokaklarını çevreleyen cumbalı taş evler, renk renk boyalı kapılar, begonvillerin sardığı çeşmeler, bir köyün doğal atmosferi, sıcacık komşuluk ilişkileri, bunların hepsini tek bir projede sunuyor Mi'Marin Köyce Alaçatı…

“Alaçatı'da kaldığı yerden yeni bir köy hikayesi” Köyce'nin çıkış noktası. Aynı zamanda ilk rezidans, villa köy projesi olma özelliğini taşıyan Köyce kendi içinde mini bir köy olarak kurgulandı. Kendi içinde hizmet verecek olan ve her türlü imkana sahip sosyal tesis içerisinde, toplamda 350 metrekarelik plaj bölümü olan yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness ve pilates salonu, sauna, masaj bölümü, oyun odası, hobi salonu, şömine köşesi, seyir terası, aperatif yiyeceklerin servis edileceği mini bir mutfağı da bulunuyor.

Mi’Marin Köyce Alaçatı

Suv Yapı tarafından hayata geçirilen Mi'Marin Köyce Alaçatı projesinde toplam 62 adet villa bulunuyor. Alaçatı'nın mimari dokusunun esintilerini taşıyan aynı zamanda Osmanlı, Akdeniz ve Fransız mimarisinden de notaları içinde barındıran Köyce'de her biri birbirinden farklı konseptte 5 adet meydan bulunuyor.

Mi’Marin Köyce Alaçatı mutfak görseli

Yaz / kış yaşayan bir Köy olarak kurgulanan ve bunun için her detayı düşünülen Köyce 2+1, 3+1 ve 4+1 farklı tiplerde villalardan oluşuyor.  24 saat güvenliği sağlanacak olan projenin en önemli özelliği ise Alaçatı'da 16 dönüm üzerine etrafı çevrili site tarzında tek proje olması.

Mi’Marin Köyce Alaçatı salon görseli

Mi'Marin Köyce, Alaçatı Çarşısı'na yürüme mesafesinde yer alıyor. Aynı zamanda dünyanın en güzel plajları arasında yer bulan Ilıca Plajı'na 2 km ve rüzgar sörfü tutkunlarının adresi olan Alaçatı Surf merkezine sadece 4,5 km uzaklıkta.