Köy / Siyahkalem Mühendislik İnşaat

Siyahkalem Mühendislik İnşaat firmasının Köy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
siyahkalem köy

Köy Siyahkalem'de yüzde 1 peşinatla ev sahibi olun

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 19.01.2015
Zekeriyaköy'de doğayla iç içe bir yaşam vaat eden Köy projesi, Ocak 2017'de tamamlanacak.
"Şehrin doğası" sloganıyla hayata geçirilen Köy projesi, Siyah Kalem Mühendislik imzası ve Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçiriliyor.

Zekeriyaköy'de konumlandırılan Köy, Kilyos Sahili'nin ve Belgrad Ormanı'nın yanı başında bulunuyor. Doğanın tüm güzellikleriyle beraber, 3. köprü ve 3. havalimanına yakınlığıyla eşsiz bir yaşam sunuyor. 

Mustafa ve Emina Sandal'da Köy'de!

Mustafa Sandal ile eşi Emina Sandal'ın da reklam yüzü olduğu Köy'ün her yanı ağaçlarla çevrili park alanı, yanı başında 3,5 kilometrelik yürüyüş ve koşu parkuru mevcut. 

Yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzları, açık yüzme havuzu ve daha pek çok sosyal alan ile birlikte bir de çarşı hizmet verecek. 

Yüzde 1 KDV ve yüzde 1 peşinat

Apartman, sıra ev, çift dubleks, villa ve müstakil villa seçeneklerinin bulunduğu Köy'de yüzde 1 KDV ve yüzde 1 peşinat ile ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Arsa alanı 467 bin metrekare olan proje, 1,167 konuttan meydana geliyor. 

Evlerin fiyatları 550 bin TL ile 6 milyon TL arasında değişiyor.

Köy Siyahkalem İletişim Bilgileri;

Web: http://koy.com.tr/
Telefon: 0212 202 64 64

Köy siyahkalem Köy mustafa sandal emina sandal