Keten Bomonti / Keten İnşaat A.Ş.

Keten İnşaat A.Ş. firmasının Keten Bomonti projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Keten Bomonti nerede

Keten'in modern apartman anlayışı şimdi Bomonti'de!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 30.01.2015
72 daireden oluşan ve Bomonti Hilton'a komşu konumda yer alan Keten Bomonti'de fiyatlar 225 bin dolardan başlıyor.
İstanbul'un en eski semtlerinden olan Bomonti köklü geçmişi ve çağdaş altyapısıyla şehirde yaşamak isteyenler için benzersiz bir semt.

Keten Bomonti, Nişantaşı, Taksim, Şişli üçgeninin merkezinde, mahallenin bir parçası. Ferah daireler, otoparkı ve depo alanlarıyla konforlu bir yaşam için modern çözümler sunuyor. 

Teslimler ne zaman?

1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin bulunduğu Keten Bomonti, Keten İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Projede teslimlerin 2016 Mart'ında yapılması planlanıyor. 

keten bomonti

Keten Bomonti'de alanları 85 metrekare ile 135 metrekare arasında değişen 2+1 dairelerin fiyatları 300 bin dolardan başlayarak 520 bin dolara kadar yükseliyor. 85 metrekare 1+1'ler ise 225 bin dolar ile 310 bin dolar arasında değişen fiyatlarla satışta.

Tavan yüksekliği 3 metreyi aşıyor

Modern bir apartman olarak tasarlanan Keten Bomonti'nin daire için tasarımı eski Nişantaşı daireleri gibi geniş ve ferah olacak. Tavan yüksekliği 3 metreyi aşan daireler için projenin altında 2 katlı otopark da bulunuyor.

Keten Bomonti Keten İnşaat A.Ş. bomonti konut projeleri