Self İstanbul / Karden İnşaat A.Ş.

Karden İnşaat A.Ş. firmasının Self İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
karden inşaatın yeni projesi self istanbul

Karden’in 203 milyon liralık dev projesi; Self İstanbul

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 12.10.2017
Karden İnşaat, yeni projesi Self İstanbul'u görücüye çıkardı. Daire fiyatlarının 229 bin liradan başladığı proje, konumuyla öne çıkıyor.
Beylikdüzü-Bahçeşehir aksının tam kalbinde yükselen Self İstanbul, Karden İnşaat'ın 203 milyon liralık yatırımıyla hayat buluyor. Yüzde 85'i yeşil alana ayrılan projede çocuklara özel 1000 metrekarelik sosyal alan imkanı sunuluyor. İçerisinde özel okul seçeneğinin de yer alacağı projede fiyatlar 229 bin liradan başlıyor.

Metro projelerinin yanı başında

Metrekare satış fiyatlarının 3 bin 200 lira seviyelerinden başladığı Self İstanbul Evleri'nde 609 daire ve 60 mağaza yer alıyor. İki metro hattının tam ortasında inşa edilmekte olan Karden Self İstanbul projesi mimari tasarımıyla da ön plana çıkıyor.

Self İstanbul yatırımcısına çok kazandıracak

Self İstanbul projesiyle önemli bilgiler aktaran Karden İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Karadeniz “Projemizin lokasyonu, E-5 ve TEM aksını bağlayan Beylikdüzü - Bahceşehir yoluna cephe, mevcut Metrobüs hattının hemen yanında ve yeni yapılacak 2 Metro hattına yakın mesafede yer  alıyor. 609 dairenin yer aldığı Self İstanbul projemizde özel okul ve 60 adet mağaza bulunuyor. Projemizi, 26 dönüm arazi üzerinde, 203 milyon yatırımla hayata geçiriyoruz. Yüzde 85'i peyzaj alanı olan bu proje ile bölgeye de maksimum katkı sağlamayı hedefliyoruz. Projemizde birçok yeniliğe imza attık. Panaromik manzaradan ve gün ışığından faydalanmak için kat yüksekliğimizi net 3.20 metre yaptık. İlk defa bir projede yaklaşık 1000 metrekare çocuk sosyal tesisi tasarlayarak, projemizde çocuklara ne kadar çok önem verdiğimizi gösterdik. Ayrıca her daire için oluşturduğumuz hava alan depolarda, daire sahiplerinin kullanmadıkları eşyalarını depolayabilecekleri alanlar oluşturduk. Ön talep dönemi ile kayda değer bir talep aldık, lansman ile beraber satışlara başlıyoruz. Lansman dönemine özel metrekare birim fiyatımızı 3 bin 200 TL olarak belirledik. Yatırımcılarımıza referans projemiz olan Sembol İstanbul'da olduğu gibi Self İstanbul projemizde de yüksek prim kazandırmayı hedefliyoruz” dedi.

 

 

self istanbul self istanbul fiyatları karden self istanbul self istanbul daire fiyatları