fiyatı sorulan avrupa konutları çamlıvadi
Haberler / Konut Projeleri / Kağıthane'nin en çok tercih edilen yıldız konut projesi!

Kağıthane'nin en çok tercih edilen yıldız konut projesi!

Konut Projeleri 28.10.2020 16:48

İstanbul'da en fazla tercih edilen bölgelerden olan Kağıthane'de, hayata geçirilen yeni proje konut alıcılarının ilk tercihi oldu.

İstanbul'da Avrupa Yakası'nın yıldızı parlayan bölgeleri arasında yer alan Kağıthane, yepyeni konut projelerine ev sahipliği yapıyor. Bölge genelinde hayata geçirilen projelerden öne çıkanlar, hızlıca satılıyor.

Avrupa Konutları Çamlıvadi projesi de bölgenin en değerli konut projesi olarak göze çarpıyor. Avrupa Konutları markası ve kalitesiyle hayata geçirilen Çamlıvadi projesine konut alıcılarının yoğun bir ilgisi var. Kısa sürede önemli satış sayısına ulaşan projede ev alanlar hem doğal bir hayatı, hem de muhteşem bir konuma sahip oluyor.

fiyatı sorulan avrupa konutları çamlıvadi

Artaş İnşaat kalitesi ve vizyonuyla yükselen proje, Vadistanbul ve TEM otoyoluna yakınlığıyla da öne çıkıyor. 18 blokta 855 konuttan meydana gelen proje, Arıcılar olarak nitelendirilen Kağıthane'nin en değerli aksında hayata geçiriliyor.

Konut alıcılarının oluşturduğu yoğun ilgi nedeniyle projenin satış ofisi yoğun bir mesai sürecinde müşterilerini kabul ediyor. İçerisinde barındırdığı özellikleriyle Kağıthane'nin en değerli projesi olan Avrupa Konutları Çamlıvadi projesinde her ihtiyaca cevap verecek çok sayıda daire planı bulunuyor.

Yorum

Son zamanların en fazla beklenen, en fazla ilgi gören projesi Avrupa Konutları Çamlıvadi. Artaş İnşaat vizyonuyla yükselen proje, yüksek kalitesi ve muhteşem konumuyla konut alıcılarının gözdesi konumunda. Kağıthane ilçesinin en iyi projesi Avrupa Konutları Çamlıvadi, konut alıcılarına önemli kazançlar da sağlayacak.