Kağıthane 7000 / GenYap

GenYap firmasının Kağıthane 7000 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Kağıthane 7000 Evleri

Kağıthane 7000 Evleri'nde yaşam başlıyor

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 29.10.2016
Genyap tarafından hayata geçirilen Kağıthane 7000’de yaşam başlıyor.
Kağıthane'nin en büyük yeşil alana sahip projelerinden biri olan Genyap Kağıthane 7000'de yaşam başlıyor.

8 blokta 122 daireden oluşan Genyap Kağıthane 7000'de tapu teslimleri başladı, yakında “Yaşam Başlıyor” başlıyor.

İç bahçesi ve peyzajı büyük ölçüde tamamlanan “Aileler için tasarlanan” projenin 3600 metrekarelik bahçesi satış ofisi ziyaretlerinde misafirler tarafından büyük beğeni topluyor.

GENYAP tarafından İstanbul Kağıthane merkezde inşa edilen Kağıthane 7000 geniş ve ferah dairelerin yanı sıra huzurlu ve güvenli ortamıyla eşsiz bir fırsat sunuyor. Kağıthane 7000'de kullanılan tüm malzemelerin niteliğinden, işçiliğine kadar her aşamasında kaliteden ödün vermeden son derece titiz bir çalışma yapıldı.

Kağıthane 7000

Salondan mutfağa, yatak odalarından banyoya kadar her metrekarede 1. sınıf malzeme ve işçilik hizmeti sağlandı. Kağıthane'nin merkezinde konumlanan proje, 8 blokta toplam 122 adet daireden oluşuyor. 102 metrekare ile 260 metrekare arasında değişkenlik gösteren 2+1, 3+1 normal daire tiplerinin dışında 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere dubleks daire tiplerine de yer verildi.

AİLENİZ İÇİN TASARLANDI…

Kağıthane 7000 aile yaşamı konsepti üzerine tasarlandı. Geniş ve konforlu dairelerin yanında sosyal alanlarda da hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırılmadı. Bu bağlamda; bay ve bayanlar için ayrı kapalı yüzme havuzları ve yine bay ve bayanlar için ayrı fitness salonları, saunalar, cafeteryalar, çocuk parkı, kapalı otopark gibi birçok sosyal imkanları bulunan projede aile yaşamına keyif katacak her türlü detay titizlikle tasarlandı.

Çocuklarınız çocuk parkında güven içinde oynarken, sizler de gönül rahatlığı ile dilerseniz 1600 metrekarelik spor salonunun havuzunda yüzebilecek ve sporunuzu yapabileceksiniz. Dostlarınızla, komşularınızla sohbet edebilmek için uygun mekanlar aramanıza gerek kalmadan sitenizin cafesinde veya 3300 metrekarelik doğa ile iç içe muhteşem bahçenizde hem kahvenizi yudumlayıp, hem de temiz havayı içinize çekebileceksiniz. Güvenlik hizmeti konusunda uzman ekibiyle sürekli ve etkin koruma altında olacak olan proje sosyal tesisleri ile geniş bir alanda hizmet verecek. 

İSTANBUL'UN MERKEZİNDE OLACAKSINIZ…

Kağıthane 7000, Kağıthane'nin tam merkezinde vadinin eşsiz manzarasına sahip bir lokasyonda. Proje bulunduğu konum itibariyle şehrin önemli noktalarına, toplu taşıma ve yapılacak olan Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna olan yakınlığıyla hem şehrin içinde olmanın, hem de şehrin gürültü ve stresinden uzak olmanın avantajını bir arada sunuyor. E5 ve TEM'in arasında bulunan Kağıthane 7000'den Mecidiyeköy'e, Maslak'a, Şişli'ye, Levent'e, İstanbul Boğazı'na ulaşmak yalnızca 10 dakika mesafede.

KAĞITHANE'DE YATIRIM…

Kağıthane, 2013 yılında emlak sektöründe İstanbul'un en çok kazandıran ilçesi oldu. Yakın gelecekte yine en çok kazandıran ilçe olması bekleniyor. Cendere vadisi Maslak'tan sonra iş merkezlerinin bulunduğu İstanbul'un ikinci bölgesi olacak şekilde planlanmış ve bu bağlamda bir çok büyük proje buraya geldi. Büyükşehir belediyesinin yapmayı planladığı Cendere vadisi projesi, metro, havaray gibi büyük yatırımlar bölgenin değerinin hızla yükselmesini sağlıyor.

Kağıthane 7000 Evleri kağıthane 7000 genyap