Tual Bizim Mahalle / Dağ Mühendislik

Dağ Mühendislik firmasının Tual Bizim Mahalle projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
tual bizim mahalle

İstanbul'un yeni mahallesi; Tual Bizim Mahalle!

Konut Projeleri Esra Karaşin 07.10.2018
Tual Bizim Mahalle, Emlak Konut GYO ve TOKİ güvencesiyle Dağ Mühendislik tarafından inşa ediliyor. Detaylar haberimizde...
İstanbul'un yeni mahallesi Tual Bizim Mahalle, Türkiye'nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO ve TOKİ güvencesiyle Dağ Mühendislik tarafından hayata geçiriliyor. İstanbul Küçükçekmece Bizim Mahalle 2. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi kapsamında inşa edilen projenin adı Tual Bizim Mahalle olarak açıklandı. 

Toplam 118 bin 98 metre arsa alanı üzerine inşa edilecek proje, bin 700 adet daire ve 175 adet ticari üniteden meydana gelecek şekilde tasarlandı. Tual Bizim Mahalle'de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1  konut tipleri bulunuyor. 

İnşaat çalışmaları başlayan Tual Bizim Mahalle projesinde konut ve cadde mağazalarının yanı sıra; özel anaokulu, park, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, sauna , yürüyüş alanları spor alanları gibi imkanlar da projede bulunuyor.

 

tual bizim mahalle tual bizim mahalle nerede emlak konut gyo toki dağ mühendislik