air başakşehir projesi
Haberler / Konut Projeleri / İstanbul’da Kazancın Yeni Adresi: Air Başakşehir!

İstanbul’da Kazancın Yeni Adresi: Air Başakşehir!

Konut Projeleri 18.12.2020 17:30

''Kazancın Yeni Adresi'' sloganıyla satışa çıkan Air Başakşehir projesinde yüzde 15 peşinatla konut satın alınabiliyor.

İstanbul'da, Yeni Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yollarına çok yakın bir lokasyonda hayata geçirilmekte olan Air Başakşehir'de ‘'Kazancın Kapısı Aralanıyor''

Mimari tasarımı, eşsiz lokasyonu ve tüm ihtiyaçlara cevap verecek mağaza alanlarıyla öne çıkan Air Başakşehir projesinde yatırım yapan kazanıyor. ASAF İş Ortaklığı bünyesinde hayata geçirilen projede konut almak isteyenlere çok cazip fırsatlar sunuluyor.

air başakşehir

Yüzde 15 peşinat ödeyip kalan miktarın 30 ayda tamamlandığı Air Başakşehir projesi, 3. İstanbul projesi bünyesinde yer alıyor. Konut almak isteyenler tarafından yoğun ilgi gören proje tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlandı.

basak

Air Başakşehir projesinde 1+1 dairelerin büyüklükleri 63 metrekare ile 96 metrekare arasında, 2+1 daireler ise 105 metrekare ile 129 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Geniş kullanım alanına sahip konutlara ilgi büyük.

5 yıldızlı otel konforuna sahip olan Air Başakşehir projesi konforu ve kazancıyla yatırımcısını mutlu edecek. Kazancın adresi olan Air Başakşehir, İstanbul Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yollarına çok yakın konumda yükseliyor.

Başakşehir bölgesinin en fazla talep gören projesi 3. İstanbul'un bünyesinde yer alan Air Başakşehir'de alan herkes çok kazanacak.