Deniz İstanbul Marina Evleri / Keleşoğlu Holding

Keleşoğlu Holding firmasının Deniz İstanbul Marina Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Deniz İstanbul Marina Evleri manzarası

İstanbul’da denizle iç içe bir yaşam başlıyor

Konut Projeleri Emine Pile 21.02.2016
Keleşoğlu Holding tarafından Beylikdüzü Yakuplu’da inşa edilen Deniz İstanbul’un Marina Evleri etabı yükseliyor.
İstanbul'un gürültü ve karmaşasından uzak ferah bir projeye imza atan Keleşoğlu, marina ve deniz huzurunu lüksle birleştirdi. İstanbul'un en büyük sahil kasabası Deniz İstanbul'un konut etaplarından Marina Evleri, eşsiz deniz manzarası sunuyor. Marinası, deniz kenarı cafe ve restaurantları, kumsalı ile beğeni toplayan projede 5 farklı villa seçeneği yer alıyor.  

1 milyon 200 bin metrekarelik bir alan üzerine yayılan Deniz İstanbul'un Marina Evleri etabı ise 64 bin 560 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Villaları, az katlı evleri, okulu, AVM'si, hastanesi ve sosyal imkanları ile ev sahiplerinin her türlü ihtiyacına cevap verecek olan projede 5+1 konutlar bulunuyor. İkiz ve müstakil villalardan oluşan yapıların tamamı 3 katlı olarak tasarlanıyor. Projede teslimlerin ise Mayıs 2017'de başlaması planlanıyor. Deniz İstanbul Marina Evleri'nde fiyatlar ise 1 milyon 100 bin liradan başlıyor. 

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

 

 

Deniz İstanbul Marina Evleri Keleşoğlu