bakyapı Prestij Park

İstanbul Prestij Park'ta aidatlar ne kadar?

Konut Projeleri 12.02.2015 14:26

Bursa'da hayata geçirdiği konut projeleri ardından İstanbul'a Esenyurt'tan giren BakYapı, Prestij Park'ta yatırımcısına kazandırdı.

Ünlü teknik adamlar Erman Toroğlu ve Yılmaz Vural'ın reklam yüzü olduğu İstanbul Prestij Park'ta erken teslimler müşterinin yüzünü güldürdü. 

26 blok halinde yükselen İstanbul Prestij Park'ta 2 bin 392 daire yer alıyor. 23 ticari birimin hizmet vereceği projenin, ilk etabında 1,412 daireden meydana geliyor. 

Sosyal tesisler sadece site sakinlerine!

BakYapı İstanbul Prestij Park projesinde yer alan ve her türlü konforu sunan sosyal tesislerin projede yaşayanlara özel kalması için dışarıdan kullanımına izin verilmeyecek. 

İstanbul Prestij Park aidatları

Kullanıcılarına özel sosyal tesisler, ayrı bir ücret ödemeden aidatlara dahil olarak kullanılabilecek ve aidat metrekare fiyatları 1.75 ila 2 TL arasında olacak.

Çocuklar için her şey düşünüldü

Uzman eğitimcilerin bulunacağı kreş, sadece çocuklarınıza ayrılmış oyun alanları ve sayısız oyuncakla; çocuklarınızın hem sosyalleşeceği, hem de sağlıklı gelişimlerine katkı sağlayacak bir Kids Club'da yer alıyor. istanbul prestij park esenyurt blokları

Sosyal alanlar

Türk Hamamı, sauna, buhar odaları, ısıtmalı bay-bayan için ayrı dizayn edilmiş kapalı yüzme havuzları, açık çocuk havuzu, mini futbol, basketbol, voleybol ve tenis sahaları, fitness- plates salonları, mescit, Kids club gibi donatılar site sakinlerini bekliyor. Masa oyunlarında ise bilardo, langırt ve masa tenisi gibi keyifli oyunlar bulunuyor.

İstanbul Prestij Park İletişim Bilgileri;

Web: http://www.istanbulprestijpark.com.tr/
Telefon: 444 16 99