Bizim Evler 7 / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 7 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bizimevler 7 Mehmet Erhan Değerli

Ispartakule’nin gözdesi 28 Mart’ta satışa çıkıyor

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 24.03.2015
İhlas Yapı Ispartakule’de Bizim Evler markası sattığı 5 bin konuta yeni bir halka daha ekliyor. Bizimler 7 projesi 28 Martta satışa sunuluyor.
İstanbul'un gelişim aksı üzerinde yer alan Ispartakule'ye mührünü vuran İhlas Yapı, peş peşe geliştirdiği markalı konut serisine Bizimevler 7 ile devam ediyor. Projede kısa süre önce başlayan öntalep toplama yoğun bir ilgi görüyor. Daha önce projeden alım yapanların yeni fırsatları kaçırmadıkları Bizimevler 7'de satışlar 28 Mart 2015 Cumartesi gününden itibaren lansman öncesi avantajlı fiyatlardan başlayacak. Örnek dairesi hazırlanan proje, yeni konut alıcılarını beğenisine sunuldu. 

Projeyi Mehmet Erhan Değerli değerlendirdi

Bu zamana kadar kendilerini gururlandıran bir talep gördüklerini dile getiren İhlas Yapı Satış ve Pazarlama Koordinatörü Mehmet Erhan Değerli, “Bizi tercih eden ailelerimize, kaliteli bir evin ve modern bir sitenin yanı sıra yatırım olarak da çok kazandırdık. Satışa sunduğumuz tüm projelerimizde herkese kazandırdık. Kaliteyi uygun fiyata sunduk. Bundan önceki projemiz Bizim Evler 6 ile bir buçuk yılda müşterilerimize yüzde 45 prim kazandırdık ve her geçen gün de kazandırmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

Kanal İstanbul görüş alanında yer alıyor

Prim oranının Bizimevler 7'de daha da artmasını beklediklerini dile getiren Değerli, “Bölgede geliştirdiğimiz yeni projemiz Bizim Evler 7 ile önü hiç kapanmayacak panoramik Küçükçekmece Gölü ve Marmara Denizi manzarası ile muhtemel Kanal İstanbul görüntüsüne hakim bir konutta yaşama imkanı sunuyoruz. Projenin tamamı geniş ve ferah kullanım alanları sağlayan 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde daire seçenekleri yer alıyor. Bölgenin ihtiyaçlarına yanıt verecek ve Bizim Evler 7'yi bir çekim merkezi haline getirecek 46 adet cadde mağazası da proje bünyesinde bulunuyor” şeklinde konuştu.

Projenin lokasyon avantajınave ulaşım kolaylığına vurgu yapan Değerli, “2019 yılının başında hizmete girecek Beşiktaş - Mecidiyeköy - Ispartakule Metro İstasyonu'na yürüyüş mesafesinde konumlandırdığımız Bizim Evler 7 şehir içi ulaşım açısından büyük avantaja sahip olacak. Marmaray bağlantılı Banliyö Treni'nin Ispartakule İstasyonu 2016 yılında hizmete girerken, Kuzey Marmara Otoyol bağlantısı ile 3. Havalimanı ve 3. Köprü'de projeye çok yakın bir mesafede olacak” şeklinde bilgi verdi.

Sekiz dönümlük arsa üzerinde 124 bin 106 metrekare inşaat alanına sahip olan projede 532 konut ve 46 ticari ünite yer alıyor. Bizim Evler 7 projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri yer alacak. Proje 28 katlı 4 bloktan meydana gelirken inşaat çalışmalarına başlandı. Bizim Evler 7'nin teslim tarihi ise 2017 yılı olarak gösteriliyor. 

Bizim Evler 7 İletişim Bilgileri 
Tel: 0212 405 10 00
Web: www.bizimevler.com.tr

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

İhlas Yapı Ispartakule Bizim Evler markası Bizimevler 7 Mehmet Erhan Değerli