Bizim Evler 5 / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 5 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bizimevler 7 Mehmet Erhan Değerli

Bizimevler 7’de önce alan kazanıyor

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 24.03.2015
28 Mart'ta satışa çıkması beklenen Bizimevler 7'de ilk alım yapanların konutları kısa sürede prim yapacak.
İhlas Yapı tarafından Ispartakule'de projelendirilen Bizimevler 7 projesinde ön talepler toplanmaya başlandı. Mart ayı sonunda satışa çıkması beklenen projede ilk alım yapanların konutları kısa sürede prim yapacak.

Aile hayatına önem verilen Bizim Evler 7 projesinde konutlar 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinde kurgulandı.
 
İstanbul Avrupa Yakası Avcılar Ispartakule'de hayata geçirilen proje konum olarak yeni metro ve banliyö hatlarına, inşaatı devam eden 3. Havaalanı'na, Kuzey Marmara Otoyolu'na, 3. Köprü bağlantı yollarına yakınlığı ile dikkat çekiyor Kanal İstanbul güzergahına yakın bir konumda yer alan proje TEM Otoyolu'nun yanı başında bulunuyor. 

Ispartakule'nin son 2 yıldaki kümülatif değer artışını yüzde 19 olarak açıklayan Eva Gayrimenkul Değerleme Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürlüğü Deniz Şahinkaya, önümüzdeki yıllarda söz konusu yatırım ve altyapıların tamamlanması ile bu bölgenin değerinin daha da artacağını kaydetti. Önümüzdeki yılda 3. Köprü, Kanal İstanbul ve 3. Havalimanı gibi alt yapı yatırımlarının ilk elden bölgeyi etkileyeceğini belirten Şahinkaya , “Bölgede arsa stoku da bulunduğundan 1. derecede değeri artan bölgeler arasında yer almasını bekliyoruz. Bu sebeple altyapı projeleri bitmeden yatırım yapılmalı” diye konuştu.

Bizim Evler 7 İletişim Bilgileri 
Tel: 0212 405 10 00
Web: www.bizimevler.com.tr

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Bizimevler 7 komşulu Bizimevler 7 İhlas Yapı Ispartkule