Bizim Evler 7 / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 7 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bizimevler 7

Bizimevler 7 komşuluğu ön plana çıkarıyor

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 24.03.2015
Bizimevler 7, sosyal dokusu ve ayrılan alanlarıyla İstanbul'da unutulmaya yüz tutan komşuluk ilişkilerine çok değer veriyor.
İhlas Yapı, Bizimevler markası ile üs edindiği Ispartakule'de başarıdan başarıya koşuyor. Bizimevler 7 tamamlandığında bölgedeki konut sayısı 5 bin 500'ün üzerine çıkacak.

İstanbul'un yükselen değeri olan Ispartakule, İhlas Yapı'nın bölgede geliştirdiği birbirinden değerli konut projelerinin yedincisine hazırlanıyor. Toplamda 12 binden fazla konut üreten İhlas Yapı'nın Bizimevler 7'si 8 bin metrekare arsa üzerinde 124 bin 106 metrekare inşaat alanına sahip olacak. Proje 532 konut ve 46 ticari birimden oluşacak. Bizim Evler 7 projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri yer alırken 28 katlı 4 bloktan meydana gelecek. İnşaat çalışmalarına başlanan Bizim Evler 7'nin teslim tarihi 2017 yılı olarak gösteriliyor.

Komşuluğa çok önem veriliyor

Sportif ve sosyal donatı alanlarına ekstra önem verilen projede eğlence mekanları, fitness salonu, kreş, buhar odası, sauna, anaokulu, mini futbol sahası, spor alanları, her daireye ve misafir araçlara kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, oyun bahçeleri, Türk hamamı, kreş ve çocuk havuzu yer alıyor. Projede bizi biz yapan kültürel ögeleri öne çıkaran İhlas Yapı oluşturduğu kapalı ve açık alanlarla komşuluğun gelişmesine önem veriyor.

Bizim Evler 7 İletişim Bilgileri 
Tel: 0212 405 10 00
Web: www.bizimevler.com.tr

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Bizimevler 7 komşulu Bizimevler 7 İhlas Yapı Ispartkule