Sinpaş İş Modern Ambarlı / Sinpaş Yapı

Sinpaş Yapı firmasının Sinpaş İş Modern Ambarlı projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
ambarlı

İş Modern Ambarlı’da yapı ruhsatları alındı

Konut Projeleri Cansu Yılmaz 04.07.2017
Servet Gayrimenkul, İş Modern Ambarlı projesine ilişkin yapı ruhsatlarının alındığını KAP’ta yayımladı.
Sinpaş GYO'nun yükümlülüğünde bulunan Servet GYO,  Beylkdüzü Yakuplu'da hayata geçirdiği İşmodern Ambarlı projesinin yapı ruhsatlarını aldığını Kamuoyu Aydınlatma Platformu(KAP)'ta yayınladığı bildiriyle duyurdu.

Firmanın KAP'ta yer alan açıklaması şu şekilde:

Şirketimizin kat karşılığı yöntemiyle geliştirmekte olduğu İstanbul İli Beylükdüzü İlçesi Yakuplu Mahallesi 6 Ada 24 parselde yer alan taşınmaz üzerinde inşa edilecek İşmodern Ambarlı projesine ilişkin yapı ruhsatları alınmıştır. 151 adet ticari nitelikli bağımsız bölümden oluşan projenin toplam inşaat alanı 123.805 m2'dir. Arsa sahipleri ile yapılmış olan kat karşılığı sözleşmesi uyarınca projenin inşaat maliyetleri Şirketimiz tarafından karşılanacak, inşa edilecek yapıların ise %59'u Şirketimize ait olacaktır. 

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla...

Sinpaş'ın Servet GYO ortaklığı ile Beylikdüzü Yakuplu'da hayata geçirdiği İş Modern Ambarlı projesi TEM ve E-5'in keşişim noktasında yer alıyor. Proje, Ambarlı'daki Baysan Sanayi Sitesi'nin yanı başında yer alması nedeniyle İş Modern Ambarlı adını aldı. Ambarlı Limanı'na 5 kilometre mesafede bulunan İş Modern Ambarlı projesi İstanbul Gelişim Üniversitesi'nin yanında konumlanıyor. Diğer ticari ünitelerden farklı olarak üretim ve imalat yapan firmalara uygun olarak geliştirilen projede iş yerleri, depo alanları, fabrikalar, atölye alanları, mağaza ve restoranlar yer alacak. Sinpaş İş Modern Ambarlı projesinin her katına tırlar rahatlıkla çıkabiliyor. Henüz satışa çıkmayan proje için ön talep süreci başlarken, projede teslim tarihi ve fiyat detayları henüz belli değil.

 

iş modern ambarlı yapı ruhsatı sinpaş gyo kap