İnistanbul Lokal / İş GYO - NEF

İş GYO - NEF firmasının İnistanbul Lokal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
İnistanbul Hayat

İnistanbul Hayat özel fırsatlarla satışta!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 05.04.2016
Zeytinburnu'nda hayata geçirilen İnistanbul Hayat özel fırsatlarla satışa çıktı.
İş GYO ve Nef'in 1.721 daire satışıyla 2015'te Türkiye'nin en çok satan projesi olan İnistanbul'un yeni projesi satışa çıktı. İnistanbul Hayat adı verilen projeden, 22 Nisan'daki lansman öncesi, istediğiniz daireyi öncelikle olarak seçmek ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak için satış ofisini ziyaret edebilirsiniz. 

İnistanbul Hayat 48 ay sıfır faiz

İnistanbul Hayat'ta daire fiyatları 376 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 48 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunulan sitede, peşin ödemede yüzde 10 indirim uygulanıyor. İnistanbul Hayat projesinde faiz oranı 0,99'a çekildi. 

inistanbul hayat

Gala ve Lokal projeleriyle adından söz ettiren İnistanbul'un son projesi Hayat'ta yüzde 1 peşinat, yüzde 75 banka kredisi, yüzde 24'ü için ise teslimde ödeme alternatifi sunuluyor. 

İnistanbul Hayat daire fiyatları

Eski Şişecam fabrikasının olduğu 80 dönümlük araziyi kapsayan İnistanbul projesi, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü'nün karşısında yükseliyor. İnistanbul Hayat'ta 48 metrekarelik 1+1'ler 373 bin TL'den, 79 metrekare'lik 2+1'ler ise 564 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta. 

İnistanbul Hayat projesinin 2018 yılının Aralık ayında tamamlanması hedefleniyor. Nef'in buluşu olan foldhome konseptinin uygulandığı İnistanbul'da sadece kullandığınız sosyal alanlar için ücret ödediğiniz için gereksiz yüksek aidat ödemesi yapmıyorsunuz.

İnistanbul Hayat İş GYO Nef