Huzurlu Marmara / Huzurlu İnşaat A.Ş.

Huzurlu İnşaat A.Ş. firmasının Huzurlu Marmara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Huzurlu Marmara projesindeki yeşil alanlar

Huzurlu Marmara’ya giden 3 yol!

Konut Projeleri Emine Pile 19.01.2016
Huzurlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Beylikdüzü’nün en yeşil projesi Huzurlu Marmara, büyük ilgi görüyor.
İstanbul'un yatırımcısına en yüksek prim getiren bölgelerinden Beylikdüzü'nde inşa edilen Huzurlu Marmara'da satışlar tüm hızıyla sürüyor. Aile yaşantısının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan Huzurlu Marmara'da 500 daire bulunuyor. Arsa alanı 27 bin metrekare olan proje 2+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. Yüzde 85'i yeşil alana ayrılan Huzurlu Marmara projesinde daire büyüklükleri 97 metrekare ile 177 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

Sosyal donatı alanları ile zamanınızı dolu dolu geçireceğiniz projede sauna, tuz odası, buhar odası, Türkj hamamı gibi alanlar mevcut bulunuyor. Yerli-yabancı yatırımcılar tarafından beğeni toplayan ve lokasyon olarak ‘Geleceğin Floryası' olarak nitelendirilen projenin ev alacaklara en az 100 bin lira kazandırması öngörülüyor. 

Huzurlu Marmara'ya giden 3 ödeme seçeneği 

Ön talep sürecinde büyük başvuru alan ve 1 ay gibi çok kısa bir sürede yüzde 67'lik satış rakamına ulaşan projede satışların da kısa sürede tamamlanması öngörülüyor. Gerek lokasyonu gerek sosyal donatıları ile büyük fırsatlar sunan Huzurlu Marmara'da ayrıca uygun ödeme seçenekleri de dikkat çekiyor. İşte Huzur'lu bir hayata kapı açan 3 yol: 

  • Yüzde 25 peşin, 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla uygun oranlarla kredi kullanılabilen projede,
  • nakitte yüzde 10 indirim ve 
  • vade farksız 24 ay taksitlendirme yapılabiliyor.
     
Emlaktasondakika.com/Emine Pile

 

Huzurlu Marmara