heran istanbul destek group genel müdürü mehmet emre vural

Heran İstanbul’da lansman satışları başladı

Konut Projeleri 16.04.2018 11:55

Heran İstanbul, Anadolu Yakası’nın parlayan yıldızı Kartal’da Destek Group imzasıyla hayata geçiriliyor.

Destek Group'un İstanbul'daki ilk projesi olan Heran İstanbul'un basın toplantısı Four Seasons at the Bosphorus Hotel'de gerçekleştirildi. Destek Group Genel Müdürü Mehmet Emre Vural, basın toplantısında projeyle ilgili detayları açıkladı.

Destek Group Genel Müdürü Mehmet Emre Vural, İstanbul bölgesinde yeni bir projeye imza attıklarını belirterek, “İnşaat sektöründeki yatırımlarımıza bir halka daha ekliyoruz. Kartal bölgesindeki Heran İstanbul projesi inşallah bizim önemli bir imzamız olacak. Heran İstanbul'da proje konumuna ciddi önem verdik, projeye çok derin çalıştık” ifadelerini kullandı.

Heran İstanbul projesiyle Kartal'ın siluetine yeni mimari dokunuşlar…

Kartal semtinin hızla değerlenen bir bölge olduğunu vurgulayan Vural, “Kartal bölgesi son yıllarda ciddi yatırımların yapıldığı, büyük projelerin geliştirildiği, hızlı değer artışının sağlandığı bir bölge. Özellikle kentsel dönüşüm anlamında. Destek Group olarak biz de bu değerli bölgenin yenilenen siluetine yeni mimari anlayışla imza atmak istedik” dedi.

Heran İstanbul, 318 konut ve 20 cadde mağazadan oluşuyor

Vural açıklamalarına “318 konut ve 20 cadde mağazasından oluşan Heran İstanbul projemizi hayata geçiyoruz. Projeyi hayata geçirirken bölgede yaşayanların ihtiyaçlarına, beklentilerine dikkat ettik. Kapalı havuz, spor salonu, yürüyüş yolları gibi sosyal donatılar yer alıyor” diye devam etti.

‘Adalar ve deniz manzarasına sahip bir noktadayız'

Bölge halkının beklentilerine uygun bir proje geliştirdiklerini söyleyen Vural, “Adalar ve deniz manzarasına sahip olan Heran İstanbul projemizi 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks ile sınırlı sayıda loft daireler olarak belirledik” dedi.

‘Satışlarımızı başlatıyoruz'

Projeye geri dönüşümlerin olumlu olduğunu söyleyen Vural, ”Geçtiğimiz ay ön talep toplamaya başladık, ciddi bir taleple karşılaştık. Projeyi inceleyenlerden aldığımız yorumlarda bizi oldukça memnun etti. Bugünkü lansmanla da artık satışlarımızı resmi olarak başlatıyoruz” açıklamasında bulundu.

Heran İstanbul projesinde lansmana özel metrekare fiyatı 4 bin TL

Vural ayrıca, “ Projeden daire sahibi olanlara kaliteli bir yaşam alanı sunarken, karlı bir yatırım da vaad ediyoruz. Bu anlamda proje donatılarını ve bölgeye kıyasla daire fiyatlarımızı lansman dönemine özel olarak yaklaşık metrekare başına 4 bin lira civarında planlıyoruz. Projemiz yakın zamanda Kartal'ın siluetine örnek bir proje olarak hayata geçecek” dedi.