Toskana Orizzonte / Arıkan Yapı - Emaar

Arıkan Yapı - Emaar firmasının Toskana Orizzonte projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Toskana Orizzonte

Hayalini kurduğunuz o bahçeli ev Büyükçekmece'de!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 25.05.2015
Arıkan Yapı ile Emaar işbirliğiyle Büyükçekmece'de inşa edilen Toskana Orizzonte, tek katlı yaşamın kapılarını açıyor.
ESD - Tek katlı 3+1, 4+1, 5+1 ve 7+1 villalardan meydana gelen Toskana Orizzonte projesinde kendinize ait 2 dönüm bahçeniz olacak. İster kendi meyve ve sebzenizi yetiştirin, isterseniz de havuzun keyfini çıkarın.

Tek katlı villa yaşamı konseptiyle hayata geçirilen Toskana'nın Orizzonte projesindeki iç bahçe kavramı ile geleneksel anadolu mimarisinin vazgeçilmezi olan iç avluya modern bir yorum geliyor.

Yeryüzü ve gökyüzü arasında tek kat...

İnsan, doğa ve mutluluk kavramlarının göz önünde bulundurularak 1 milyon 68 bin metrekare arsa üzerine kurulduğu Toskana Orizzonte projesinin yatırım değeri 200 milyon dolar olarak açıklandı.

Yeryüzü ile gökyüzü arasında tek katlı yaşamın kapılarını açan 187 villalık Toskana Orizzonte projesinin sosyal olanakları arasında; yarı olimpik kapalı ve açık yüzme havuzu, açık tenis, basketbol ve voleybol sahaları, SPA ve güzellik merkezi, kids gym, yürüyüş ve jogging parkurları sıralanıyor.

3. Köprü ile 3. Havalimanı arasındaki tek kat...

Toskana Orizzonte, yakın çevresinde konumlanan eğitim kurumları, hastaneler, alışveriş merkezleri, binicilik kulüpleri, su sporu merkezleri, Hezarfen Havalimanı, marinalar ve ulaşım yollarıyla villa yaşamı için uygun bir konumda yer alıyor.

Atatürk Havalimanı'na 21, TEM Otoyolu'na 4.2, Metrobüs Tüyap durağına 6.8 kilometre uzaklıkta yer alan Toskana Orizzonte; Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün devamı olan 3. çevreyolu ve dünyanın en yüksek yolcu kapasitesine sahip olacak 3.havalimanı projelerine yakınlığıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Emlaktasondakika.com

 

Toskana Orizzonte