Sky Blue İstanbul / Royal Group

Royal Group firmasının Sky Blue İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sky Blue İstanbul

Güney’de oturmak için Sky Blue İstanbul’a taşının

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 12.02.2015
Royal Grup tarafından Kartal’da 3 bin 880 metrekare arsa üzerine tek blok olarak inşa edilen Sky Blue İstanbul’da tüm daireler güneye bakıyor.
Kartal'da Prens Adaları'na hakim manzaraya göre konumlanan Sky Blue İstanbul, daire başına düşen 45.5 metrekarelik yeşil alan ile doğaya büyük önem veriyor. Toplam 87 konutun bulunduğu butik projede tüm daireler güney yönüne bakarken dileyenler havuz öncesinde geniş peyzaj alanı içinde yer alan koşu, yürüyüş ve bisiklet parkurunda spor yapabiliyor.

Yüzde12'lik indirim devam ediyor

Lansmana özel yüzde 12'lik indirim avantajıyla satışların devam ettiği projenin geliştiricisi Royal Group'un Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli, “Projenin bulunduğu bölge 3 yılda yüzde 80 oranda değer artışı öngörülen en karlı bölgelerden biridir” dedi. Kartal'ın yüksel önemine vurgu yapan Çehreli, ulaşım yollarının Kartal'a bağlanması, bölgede faaliyet gösteren markalı konut ve ofislerin varlığını bunun en önemli kanıtı olduğunu söyledi. 

İlk projede çok titizleniyorlar

Royal Group'un ilk projesi olan Sky Blue İstanbul'un kentsel dönüşüm yasasının da tetiklemesiyle çok titizlenerek yapıldığını söyleyen Çehreli, “Kalite ve dürüstlük ilkelerinden asla taviz vermeden, gelecekteki nesillerin de güvendiği evler ve yapılar kurmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Tüm dairelerin gün boyu güneş alabilmeleri için hepsinin güneye konumlandırıldığı projede tavan yükseklikleri 3.60 metre. Salon ve yatak odalarında Fransız balkonların bulunduğu Sky Blue İstanbul'da güvenlik en üst düzeyde tutuluyor. 

İletişim Bilgileri
Topselvi Caddesi No 93 Kartal İstanbul 
444 5 795
http://www.skyblueistanbul.com/

Sky Blue İstanbul Sky Blue İstanbul satılık Royal Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli