Greenox Residence / Aycan&Feres Ortaklığı

Aycan&Feres Ortaklığı firmasının Greenox Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
greenox urban residence

Greenox Urban Residence satışa çıktı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 21.04.2016
120 milyon liralık ciro büyüklüğüne sahip olan Greenox Urban Residence'ın lansman öncesi yüzde 20'si satıldı.
Aycan&Feres İş Ortaklığı kapsamında inşa edilen Greenox Urban Residence görücüye çıktı. 120 milyon lira ciro hedefiyle yola çıkılan proje kentsel dönüşüm kapsamında inşa ediliyor. 3 etapta 877 konutluk bir proje üretmeyi hedefleyen ortaklık, ilk bölümde hak sahipleriyle yüzde 50-50 oranında anlaştı.

1000 metrekarelik yeşil duvar bulunacak olan projede 170 konut bulunacak ve bunların 54'ü hak sahiplerinden oluşacak. Lansman öncesi yüzde 20'si satılan Greenox Urban Residence projesindeki yeşil duvarın metrekare maliyeti 570 euro+KDV olarak açıklandı.

LEED Gold adayı olarak inşa dilen Greenox Residence projesinde metrekare birim fiyatı 6 bin 900 liradan başlıyor. Lansman dönemine özel olarak yüzde 20 indirim fırsatı sunulan projede konut fiyatları 390 bin liradan başlayarak 664 bin liraya kadar artış gösteriyor.

Banka kredisi kullanımına uygun olarak inşa edilen Greenox Urban Residence'ta kişiye özel ödeme seçenekleri de yer almakta. Önümüzdeki dönemde 500 milyon dolarlık yatırım yapacak olan Aycan&Feres İş Ortaklığı'nın ilk projesine Kağıthane Belediyesi'de destek veriyor.

Büyükdere Caddesi'ne 400 metrelik uzaklığıyla yatırımcıları cezbeden Greenox projesinin yüzde 40 seviyelerinde prim yapması bekleniyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

greenox urban residence greenox residence yeşil duvar greenox fiyatları kağıthane kağıthane emlak kağıthane yatırım gayrimenkul