Pırlanta Göztepe / Erkan İnşaat

Erkan İnşaat firmasının Pırlanta Göztepe projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Pırlanta Göztepe

Göztepe’yi canlandıracak pırlantalar geliyor!

Konut Projeleri Emine Pile 21.06.2015
İstanbul’un kentsel dönüşüm çalışmaları ile son dönemlerde adından söz ettiren Fikirtepe bölgesi Pırlanta Göztepe ile daha da parlayacak.
Erkan İnşaat tarafından kentsel dönüşüm alanında inşa edilen Pırlanta Göztepe 13 dönümlük arazinin 9 dönümünde hayata geçirilecek. 

1+1'den 5+1'e kadar her ihtiyaca uygun daire!

3 blokta 446 daireden meydana gelecek olan proje, 13 bin metrekarelik arsa üzerinde parlayacak. 20, 22 ve 24 katlı olarak tasarlanan bloklarda daire büyüklükleri ise 66 metrekare ile 290 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Daireler ise 1+1'den 5+1'e kadar hemen her ihtiyaca uygun olacak şekilde farklı seçenekler sunacak.   

Ulaşım derdi bitiyor

Bölgenin havasını değiştirecek yeni bir siluet kazandıracak olan proje, lokasyonu ile de dikkat çekiyor.  Kadıköy merkeze 6 dk., Bağdat Caddesi'ne 5 dk., Pendik-Kadıköy hattına 2 dk., Göztepe Köprüsü'ne 5 dk., Sabiha Gökçen havaalanına 30 dk mesafede bulunan proje, ulaşım sorununu en minimuma indirecek. 

Sosyal olanakları ile kaliteli bir yaşama davet eden Pırlanta Göztepe'de açık ve kapalı yüzme havuzları,spor alanları, yeşil alanlar, fitness,hamam,sauna ve yürüyüş parkurları üst düzeyde kalite sunuyor.

Projede teslimlerin ise Mayıs 2017'de yapılması planlanıyor. 

Pırlanta Göztepe