Fuaye Turkuaz'ın deniz manzaralı loft daireleri satışa çıktı!
Haberler / Konut Projeleri / Fuaye Turkuaz'ın deniz manzaralı loft daireleri satışa çıktı!

Fuaye Turkuaz'ın deniz manzaralı loft daireleri satışa çıktı!

Konut Projeleri 31.12.2012 16:20

MaltepeSüreyyapaşa'da inşası devam eden Fuaye projesinin Süreyyapaşa etabında teslimler yaklaşırken, Fuaye Turkuaz’ın loft daireleri 299.915TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu

 

Süreyyapaşa'nıntek deniz manzaralı loft dairelerinin yer aldığı Fuaye Turkuaz'da, çeşitli tiplerde daire seçenekleri sunuluyor.
 
Süreyyapaşa'nın son parselinde Yılmaz İnşaat tarafından projelendirilen Fuaye'ninloft daireleri satışa sunuldu. Süreyyapaşa'nın tek loft dairelerinin yer aldığı Fuaye Turkuaz'dasimpleks ve dubleksloftlar sunuluyor. Kesintisiz deniz ve orman manzaralı, duvarlarla bölünmeden tek oda olarak tasarlanan dairelerin fiyatları 299.915 TL'den başlıyor.
 
Fuaye projesi, Fuaye Süreyyapaşa, Marmara Denizi'nin görkemli maviliğini yaşatan Fuaye Deniz ve 186 konutluk Fuaye Turkuaz ile her zevke hitap edecek yaşam alanları sunuluyor. Fuaye Süreyyapaşa'da, özlenen az katlı mimari yapıdaki konutlar ile yeşilin içinde bir yaşam sunulurken, denize ve şehre panoramik bir noktadan baktıran 14 ve 24 katlı kulelerden oluşan Fuaye Turkuaz ise sakin, konforlu ve lüks bir yaşam sunuyor.
 
FUAYE SÜREYYAPAŞA'DA SONA YAKLAŞILDI
 
2013'ün Mart ayında teslim edilecek olan Fuaye Süreyyapaşa'da kaba inşaat tamamlandı. İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği Fuaye Süreyyapaşa'da, dairelerin büyük kısmı sahiplerini bulurken az sayıdaki 3+1 ve 4+1 dairenin satışı devam ediyor.
 
106 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen Fuaye projesi, binaların birbirinin önünü kapatmayacağı şekilde tasarlandı. Projenin büyük kısmı da peyzaj alanlarını ayrılarak geniş bahçeler oluşturuluyor.
 
TAVAN YÜKSEKLİĞİ 6 METRE
 
Fuaye Turkuaz'da1+1 olarak tasarlanan, 6 metrelik tavan yüksekliğine sahiploft dairelerinbir bölümü deniz,diğer bir bölümü ise orman manzarasına hakim. 1+0 simpleksloftlar ise 145 ile 161 metrekare arasında bölme yapılmadan sunuluyor.
 
KENDİ İÇİNDE BİR ŞEHİR
 
5 bin metrekarelik alışveriş çarşısı, kafeleri ve restoranlarıyla küçük bir şehri andıran Fuaye projesinde toplam 626 konut bulunuyor. Açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk havuzları, her daire için kapalı otopark, kaykay pisti, sebze bahçeleri, kadınlar için mutfak atölyesi, yoga ve pilates atölyesi, fitnesscenter, mini sinema salonu, sauna, hobi odası, bisiklet, koşu ve yürüyüş parkurları ve daha pek çok ayrıcalıkla sağlıklı ve keyifli bir yaşam alanı oluşturan Fuaye projesi E-5 karayoluna 2,5 km, Sahil yoluna 4 km, Bostancı İDO iskelesine ise 7 km mesafede yer alarak ulaşım açısından da önemli avantajlar sağlıyor.
 

 
Fuaye Turkuaz İletişim Bilgileri;
 
Telefon: 444 22 83