Exen İstanbul / Sur Yapı

Sur Yapı firmasının Exen İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Exen İstanbul son hali

Exen İstanbul'da kiralamalar başladı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 01.01.2015
Arsa alanı 155 bin metrekare olarak belirlenen Exen İstanbul, Ümraniye, Çamlıca bölgesinde konumlandırıldı.
Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüleri'ne 5'er dakika mesafede, Altunizade-Çekmeköy aksı üzerinde oluşan üst düzey iş, yaşam ve finans merkezinin odak noktasında yer alan Exen İstanbul, muhteşem Marmara Denizi ve Adalar manzarasına sahip konutları, ticari alanları ile İstanbul'un en prestijli projelerinden biri.

Manzara, ulaşım ve yaya akışı, arazi yapısı ve yönelimi, iklim gibi birbirinden farklı etkenler göz önüne alınarak çevresi ile en uyumlu çözümün üretilmesi hedeflenen projede, farklı kot ve yollardan meydanlar ile ulaşım sirkülasyonu sağlandı.

Kiralamalar başladı

Konut ve ticari alanları ile elit bir proje olan Exen İstanbul, prestijli markalara, hizmet alanlarına, sosyal tesislere, eğlence alanlarına, spor merkezine, kafe ve restoranlara ev sahipliği yapıyor. Projede, daire satın alıp, oturmayan ev sahipleri kiralamalara başladı.

650 milyon dolarlık İstanbul'a yeni simge

İstanbul için simge bi yapı haline gelmekte olan Exen İstanbul, aynı zamanda ödüllü bir proje olma özelliğini de taşıyor. 

Toplam 1038 daireden oluşan projede, 1+0'dan 4+1'e kadar daire seçenekleri sıralanıyor. Konutların hemen teslim edildiği ve yaşamın başladığı sitenin yatırım değeri 650 milyon dolar olarak açıklandı.

Exen İstanbul İletişim Bilgileri;

Web: http://www.exenistanbul.com.tr/
Telefon: 0216 316 79 90

Exen İstanbul çamlıca satılık evler satılık daireler ümraniye Exen İstanbul kiralık