Cevizli Bahçe Konutları / Esinder A.Ş.

Esinder A.Ş. firmasının Cevizli Bahçe Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Cevizli Bahçe

Esinder Yapı'dan faiz indirimi!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 08.08.2016
Esinder Yapı, inşaat sektörü üzerinde oluşturabileceği olumsuz sonuçları en aza indirmek için konut sektöründe ki kampanyaya dahil oldu.
Türkiye ekonomisinde önemli rolü olan inşaat sektörünün el ele verip güç birliği yaptığı bugünlerde, Esinder Yapı'da önemli bir adım attı. Gayrimenkul sektörünün canlı tutulması ve bu dönemde yatırımcıya ödeme kolaylığı sağlamak amacıyla Esinder Yapı, Cevizli Bahçe projesinin konut satışlarında 60 aya kadar 0.42 faiz uygularken 120 aya kadar ise 0.70  faiz uygulaması üzerinden kampanyayı yürütecek.

Özkan Ercan

Ekonomiye ve sektöre hareketlilik getirmek adına herkesin elinden gelenin fazlasını yapmasını gerektiğini belirten Esinder Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Ercan ”15 Temmuz'da ülke olarak dik duruşumuzla, demokrasiye sahip çıkarak darbecilere en büyük dersi verdik. Şimdi ise Türkiye ekonomisinde önemli rolü olan inşaat sektörünü hareketlendirerek bizler ülkemizin menfaatleri açısından elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Esinder Yapı olarak ülkemizin yarınlarına güveniyoruz.” dedi.  

Esinder Yapı Cevizli Bahçe Cevizli Bahçe konutları özkan ercan