Erka Konsept / Erka Grup

Erka Grup firmasının Erka Konsept projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
erka

Erka, Konsept ve Panorama’yla Kağıthane’yi uçuracak!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 28.10.2016
Kağıthane'de kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Erka Konsept ve Erka Panorama'da satışlar devam ediyor.
Erka Grup, Kağıthane'de kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirdiği Erka Konsept ve Erka Panorama projeleriyle dikkat çekiyor. Önümüzdeki 5 yıl içinde inşa ettiği konut sayısını 5 bine, ciroyu ise 1,5 milyar liraya yükseltmeyi hedefleyen Erka, bu kapsamda çalışmalara devam ediyor.

8 dönüm arsa üzerinde hayata geçirilmekte olan Erka Konsept, 73 konuttan meydana geliyor. Farklı daire seçeneklerinin yer aldığı projenin yüzde 60'lık bölümü yeşil alana ayrıldı. Fitness center, 7 gün 24 saat güvenlik, teras cafe, açık ve kapalı çocuk oyun parkı, toplantı salonu ve bahçe pergolaları gibi birçok seçeneğin sunulduğu projede teslimler Nisan 2018'de gerçekleşecek. Projede satış fiyatları 444 bin liradan başlıyor.

Erka Panorama projesi ise 1412 metrekarelik alan üzerinde 107 konut olarak hayata geçiriliyor. 12 bin 500 metrekarelik inşaat büyüklüğüne sahip olan projede güvenlik, fitness center, cafe gibi önemli sosyal donatı alanları bir arada sunuluyor Erka Panorama'da daire fiyatları 358 bin liradan başlıyor.

erka konsept satılık erka panorama fiyatları kağıthane kentsel dönüşüm projeleri