Göl Panorama Evleri / Emlak Konut GYO - Be-Ma İnşaat

Emlak Konut GYO - Be-Ma İnşaat firmasının Göl Panorama Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Göl Panorama Evleri

Emlak Konut Göl Panorama Evleri’nde kampanya!

Konut Projeleri Kerim Çırak 01.08.2016
Emlak Konut’un başlattığı yüzde 0,70 faiz oranı kampanyası Göl Panorama Evleri için de geçerli olacak.
Be-Ma İnşaat'ın Emlak Konut GYO'nun arsasında inşa etmekte olduğu Göl Panorama Evleri tarihi kampanyada yerini aldı. Emlak Konut kampanya kapsamında cazip fırsatlarla ev sahibi yapacak. İşte o ödeme seçeneklerinin detayları;

  • Yüzde 20 peşinatlı ödemelerde 120 aya kadar vade ve vadeye TÜFE artışı uygulanması.
  • Yüzde 20 peşinatlı ödemelerde 120 aya kadar aylık yüzde 0,70 faizle vade.
1 Ağustos-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak yeni kampanyayla; Emlak Konut'tan daha önce konut ya da ticari ünite satın alanlar, borçlarını peşin olarak kapatmaları halinde yüzde 20 indirim kazanacak.

Göl Panorama Evleri tanıtım filmi

Ulaşım açısından avantajlı konumda bulunan Göl Panorama Evleri, TEM Otoyolu, E5 Otoyolu ve Atatürk Havalimanı'na yakın mesafede yer alıyor. Ayrıca Aqua Club Dolphin, Akbatı AVM, Bahçeşehir Belediyesi, Bahçeşehir Semt Polikliniği ve ilkokullara da 10'ar dakikalık uzaklıkta konumlanıyor.

95 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan Göl Panorama Evleri, 1431 konut ve 40 ticari üniteden meydana geliyor. 69 metrekare ile 240 metrekare arasında değişen dairelerin bulunduğu projede evler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlandı.

Göl Panorama Evleri Daire fiyatları

Yüzde 65'lik satış oranını yakalayan Göl Panorama Evleri'nde daire fiyatları 390 bin lira ile 990 bin lira arasında değişiyor. Proje kapsamında yüzme havuzu, otopark, çocuk oyun alanları, spor salonu gibi birçok seçenek yer alıyor.

Göl Panorama Evleri emlak konut emlak konut gyo be-ma inşaat