Demirli Park Plus

Demirli Park Plus'ta satışlar başladı

Konut Projeleri 23.08.2016 12:05

Kadıköy Sahrayıcedit'te konumlandırılan Demirli Park Plus, 2+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor.

Demirli Yapı kalitesiyle, İstanbul en avantajlı bölgesi Kadıköy Sahrayıcedit'te inşa edilen Demirli Park Plus projesi 4 bin 781 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. 2 blokta 152 daireden meydana gelen projede, 144 adet 2+1, 8 adet  4+1 dubleks daire seçenekleri yer alıyor.

Demirli Park Plus blokları 2 bodrum kat, zemin + 19 kattan meydana geliyor. Her katta 4 adet daire ve 4 adet asansör bulunuyor. Sahrayıcedit'in merkezinde yükselen Demirli Park Plus'ta özgürce kullanılabilen yaşam alanları, modern mimari kültürünün dairelerde sunduğu konfor, bir tarafta deniz ve adalar manzarası diğer tarafta Çamlıca ve şehir manzarasıyla günün her saatinde, mutlu ve huzurlu bir yaşam sizleri bekliyor.

Demirli Park Plus

7/24 güvenlik, kapalı otopark, açık havuz ve çocuk havuzu, güneşlenme terası, fitness salonu, çok amaçlı spor sahası, çocuk oyun parkı, yürüyüş parkuru, sauna & buhar odası, masa tenisi ve yeşil oturum alanları ile projenin yüzde 70'ini sosyal tesis ve yeşil alanlar oluşturuluyor.

Demirli Park Plus'ta çok yönlü merkezi ulaşım kolaylığı da ön planda. E-5 Karayolunun hemen yanı başında, metro istasyonu, toplu taşıma imkanı, Tem Otoyolu ve bağlantı noktaları, AVM'ler, hastaneler, eğitim kurumları, parklar, spor ve kültür merkezleri sadece birkaç dakika uzağınızda konumlanıyor. Sahrayıcedit b��lgesi Atatürk Caddesi, Bayar Caddesi, İnönü Caddesi gibi 3 ana caddeye sahip. Bu durum, Modern bir yerleşim alanı haline gelen Sahrayıcedit bölgesini gerek yaşam gerekse yatırım için canlı ve kazançlı hale getiriyor.

Demirli Park Plus, Kadıköy şehir hatları, vapur iskeleleri, İDO İskelesi'ne 4 kilometre, Harem Feribot İskelesi'ne 4 kilometre, Kalamış Marina'ya 2,5 kilometre uzaklıkta, deniz yoluyla; Marmaray, Boğaz Köprüsü ve hizmete girecek Avrasya Tüp Geçiş projesiyle, Avrupa Yakası'na kolay bir ulaşım imkanı sunuyor.