Cubes Ankara / Nuhoğlu İnşaat - Dalgıç GY

Nuhoğlu İnşaat - Dalgıç GY firmasının Cubes Ankara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Cubes Ankara

Cubes Ankara’nın otel bölümü için imzalar atılıyor

Konut Projeleri Emine Pile 10.01.2018
Cubes Ankara projesinin otel bölümü için dünyanın prestijli otel zincirlerinden Marriott International ile anlaşmaya varıldı.
Gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Nuhoğlu, Dalgıç ve Lejant'ın birlikte hayata geçirdiği Cubes Ankara projesinin otel bölümü için dünyanın prestijli otel zincirlerinden Marriott International ile anlaşmaya varıldı. Anlaşma ile birlikte uzun dönem konaklamalara uygun olarak geliştirilen özel bir konsept olan Residence Inn By Marriott'ın da Türkiye'deki ilk oteli Cubes Ankara'da açılacak.

Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu ile Marriott International'ın Türkiye'de İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Poğda Demircan'ın katılımıyla 16 Ocak 2018, Salı günü anlaşma için imzalar atılıyor.

Başkentin kalbi Çukurambar'da konut ve ofis yaşamına dair benzersiz bir yorum getiren Cubes Ankara projesinin otel bölümü için düzenlenecek imza töreni  İstanbul Marriott Hotel Şişli'de yapılacak.

PROGRAM

Yer: İstanbul Marriott Hotel Şişli
Tarih: 16 Ocak 2018, Salı
Kahvaltı: 10:00 – 10:30
Basın Toplantısı: 10.30 – 11.30

Cubes Ankara Marriott International