Canan Business / Canan Yapı - İstanbul Yapı

Canan Yapı - İstanbul Yapı firmasının Canan Business projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
 Canan Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Akyazıcı

Canan Yapı yatırımcısına yüksek prim getiriyor

Konut Projeleri Emine Pile 26.05.2016
Canan Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Akyazıcı Emlaktasondakika.com’un canlı yayınına katıldı.
İstanbul'un yeni gözde bölgesi Ataşehir'de hayata geçirilen Canan Business, çalışma hayatına dair bildiklerinizi unutturacak. Şehrin kalbinde hayatla iç içe, modern ve ergonomik yapısıyla göz dolduran home-officeler'den meydana gelen proje 1+1 ve 2+1 daireleriyle yeni bir hayata kapı açarken aynı zamanda benzersiz bir çalışma deneyimi yaşatacak.

Proje ilgili tüm detaylar ile ilgili bilgiler veren Canan Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Akyazıcı, birazdan Emlaktasondakika.com'un canlı yayınında tüm merak edilenleri aktarıyor. Projede satışların çok hızlı ilerlediğini belirten Akyazıcı, projenin yüzde 70'inin satıldığını ve bu zamana kadar yüzde 40 prim yaptığını ifade etti. Canan Business'ın Canan Residence müşterileri tarafından büyük ilgi gördüğünü aktaran Akyazıcı daha lansman döneminde yüzde 30 satış gerçekleştirdiklerinin bilgisini verdi. 

Fatih Akyazıcı "Ataşehir'in bulunduğu konum, her geçen gün değer kazanması bu durumda etkili oldu. Merkezi yerler her geçen gün değerini koruyacak ve üstüne koyacak" dedi. Canan Business'ta 1+1 ve 2+1'lerden oluşan toplam 112 home-office dairenin bulunduğunu söyleyen Canan Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Akyazıcı, dairelerin modüler sistem ile de büyütülebileceğini belirtti 

Canan Yapı olarak genellikle merkezi bölgeleri tercih ettiklerini anlatan Akyazıcı, Avrupa Yakası'nda da yatırım düşündüklerinin müjdesini verdi. 

Canan Business Canan Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Akyazıcı