Büyükyalı İstanbul / Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul

Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul firmasının Büyükyalı İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
büyük yalı

Büyükyalı İstanbul'un tadilat yapı ruhsatları alındı

Konut Projeleri Emine Pile 09.08.2017
Emlak Konut GYO’nun projelerinden olan Büyükyalı İstanbul’un tadilat yapı ruhsatları alındı.
Emlak Konut, Zeytinburnu Kazlıçeşme Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi'nin karşılığı olan Büyükyalı İstanbul projesinin tadilat yapı ruhsatları ile ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) açıklama yaptı. 

774 Ada 69 Parselde yer alan B ve H Bloklarda bulunan 191 adet konut ve 2 adet ticari üniteden oluşan toplam 193 adet bağımsız bölümde revizyona gidilmiş, konut sayısı 223 ve ticari ünite sayısı 3 olacak şekilde toplam 226 adet bağımsız bölümün tadilat yapı ruhsatlarının 7 Ağustos 2017 günü alındığı bildirildi.

KAP'a yapılan açıklama şu şekilde;

Şirketimiz projelerinden İstanbul Zeytinburnu Kazlıçeşme Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi  (Büyükyalı İstanbul) kapsamında, 774 Ada 69 Parselde yer alan B ve H Bloklarda bulunan 191 adet konut ve 2 adet ticari üniteden oluşan toplam 193 adet bağımsız bölümde revizyona gidilmiş, konut sayısı 223 ve ticari ünite sayısı 3 olacak şekilde toplam 226 adet bağımsız bölüm için Tadilat Yapı Ruhsatları 07.08.2017 tarihinde alınmıştır. 

Proje kapsamında toplam bağımsız bölüm sayısı 1712 adet olmuştur.

büyükyalı istanbul tadilat yapı ruhsatı emlak konut büyük yalı