Büyükyalı Aile Kredisi

Büyükyalı, BAK kampanyası ile uygun ödeme koşulları sunuyor

Konut Projeleri 10.04.2018 15:21

Büyükyalı İstanbul, Büyükyalı Aile Kredisi (BAK) adını verdiği kişiye özel ve esnek finansman modeliyle ev sahibi yapıyor.

İstanbul'un yükselen değeri Kazlıçeşme sahil bandında bulunan, konsepti, kalite anlayışı ve oluşturduğu ddeğerlerle dikkat çeken ve sakinlerine her anlamda “iyi bir yaşam” sunmayı hedefleyen Büyükyalı'da yaşamak ve aynı zamanda kârlı bir yatırım yapmak isteyen aileler, “BAK” sayesinde, esnek ve uygun ödeme koşullarından yaralanabilecek. Büyükyalı, “BAK” ile denizden kültür sanata, gastronomiden sağlığa iyi yaşamın tüm bileşenlerini ailelere sunarken, uygun ödeme koşullarıyla, geleceğe dokunan, kârlı bir yatırımın kapılarını aralıyor. Barselona ve Londra'da yeniden inşa edilen kıyı bandına çok benzer avantajları, Avrasya Tüneli ile Marmaray'a yakınlığı ve Tarihi Yarımada'ya komşu konumuyla önümüzdeki 5 yılda yüzde 100'ün üzerinde değer artışı beklenen Kazlıçeşme'de yer alan Büyükyalı, 30 Nisan'a kadar, tüm aileleri satış ofisine davet ediyor.

Büyükyalı'yı aileler tercih ediyor

Hem iyi bir yaşama adım atmak hem de kârlı bir yatırım yapmak isteyenlerin ilk tercihi olan Büyükyalı'dan ev alanların yüzde 95'ini ailelerin oluşturduğunu ifade eden Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, “30 Nisan'a kadar devam edecek ‘BAK' kampanyamız kapsamında, Büyükyalı'da yaşamak ve yüksek kâr potansiyeli taşıyan bir yatırım yapmak isteyen tüm aileleri satış ofisimize bekliyoruz. ‘BAK' ile denizden spora, kültürden sanata, modadan alışverişe her alanda ortaya koyduğumuz ‘iyi yaşam'ın kapılarını, tüm aileler için sonuna kadar açıyoruz. ‘BAK' sayesinde aileler, kendi beklenti ve ödeme olanakları doğrultusunda, esnek ve kişiye özel finansman planlarıyla Büyükyalı'da ev sahibi olabiliyor. ‘BAK' ile ‘iyi yaşam'ı daha da ulaşılabilir kılıyoruz. Sunduğumuz ödeme kolaylıkları ve esnek finansman alternatifleriyle Büyükyalı Ailesi'ni kısa sürede daha da büyütmeyi hedefliyoruz.” dedi.

30 Nisan 2018'e kadar geçerli olacak ‘BAK', ilerleyen dönemlerde, Büyükyalı'nın farklı etapları için yeniden hayata geçirilebilecek. Ayrıca isteyenler, her zaman olduğu gibi banka kredilerinden de faydalanarak Büyükyalı'daki “iyi yaşam”ın bir parçası olabilecek.