HASVAK Sağlıkta Başarı Ödülleri

Bursa Modern’den sağlık çalışanlarına destek!

Konut Projeleri Emine Pile 16.04.2015
Sinpaş GYO Bursa Modern, “HASVAK Sağlıkta Başarı Ödülleri” organizasyonuna destek vererek anlamlı bir katkı sağladı.
Bursa'nın en büyük ve uluslararası ödüllü konut projesi Sinpaş GYO Bursa Modern, sağlık çalışanları ile tıp doktorlarının emeklerini ve başarılarını onurlandırmak amacıyla her yıl düzenlenen “HASVAK Sağlıkta Başarı Ödülleri” organizasyonuna destek vererek anlamlı bir katkı sağladı.

HASVAK Türkiye Devlet Hastaneleri ve Hastalara Yardım Vakfı Bursa Şubesi tarafından düzenlenen ve geliri Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Nefroloji Bilim Dalı Diyaliz Merkezi'ne aktarılan ödül töreni, 11 Nisan Cumartesi gecesi Sinpaş GYO Bursa Modern'in ana sponsorluğunda Crowne Plaza Bursa Convention Center & Thermal Spa'da gerçekleşti. Sunuculuğunu Metin Uca'nın gerçekleştirdiği galada, Işın Karaca şarkıları ile geceye renk kattı. Sinpaş GYO Bursa Modern Satış ve Pazarlama Müdürü Ümit İşmen'in katılımlarıyla gerçekleşen özel gecede altı kategoride yer alan 36 ödül sahiplerine sunuldu.

Bursa'nın Avrupa'dan ödüllü ilk ve tek konut projesi Sinpaş GYO Bursa Modern, 26 bin metrekarelik gölet ve kenarında yalılar, köşkler, göl ve doğa manzaralı kuleler ve rezidanslardan oluşuyor.

Sinpaş GYO Bursa Modern erken rezervasyon fırsatı sunuyor

Bursa'nın en büyük konut projesi Bursa Modern'de, çok avantajlı erken rezervasyon kampanyası devam ediyor. 30 Nisan'da sona erecek kampanyada aylık ödemeler 1.620 TL'den başlıyor. Bursa Modern'de kampanya haricinde, yüzde 15 peşin indirimi, konut alanlara hemen taşınma fırsatı ve yatırımcılara yönelik kiracılı daire alma avantajı sunuluyor.

Sinpaş GYO Bursa Modern Sinpaş HASVAK