Bulvar İstanbul Cadde / Özkar İnşaat - Özülke

Özkar İnşaat - Özülke firmasının Bulvar İstanbul Cadde projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Başakşehir'de yükselen Bulvar İstanbul

Bulvar İstanbul sosyal alanları ile öne çıkıyor

Konut Projeleri Rüya Tulumbacı 12.10.2015
Sabri Paşayiğit Design Office(SPDO) tarafından tasarlanan proje toplu konut standartlarına değer katacak.
Birbirinden farklı özelliklere sahip birçok proje üreten SPDO'nun tasarladığı Bulvar İstanbul, bir yandan doğayla iç içe, kaliteli bir yaşam alanı sunarken diğeryandan farklı kullanıcı profillerine hitap ediyor.

Çok altarnatifli bir yaşam

Başakşehir'de inşa edilen projede rezidansların yanı sıra az katlı butik konutlar yer alıyor. 230 bin metrekarelik alanda 1711 adet konutun bulunduğu Bulvar İstanbul'da konutlar arasında peyzaj ve sosyal alanlara yer verilerek sosyal iletişimin kuvvetlendirilmesi hedefleniyor.

Mimar Sabri Paşayiğit'in önderliğinde nitelikli projeler üreten SPDO'nun Başakşehir'de inşaatı devam eden Bulvar İstanbul projesi, çağdaş tasarımı ve sosyal yanı kuvvetli kurgusuyla bulunduğu lokasyonda farklılık oluşturmayı amaçlıyor.

Alıcıların sosyalleşmesi istenen projede, basketbol sahası, tenis kortu, mini golf sahası, tırmanma duvarı, kay-kay alanı, bisiklet ve yürüyüş yolları, kapalı-açık yüzme havuzu, sıcak su havuzları, su ile terapi odaları, Türk hamamı, sauna, buhar odası, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, sessizlik adası, kütüphane,sinema salonu, salon-lounge, ZEN bahçeleri, göl/gölet, restoran, AVM ve kafe gibi sosyal donatılar yer alıyor.

Genel satışların yüzde 90'ının tamamlandığı projenin teslim tarihi Haziran 2016 olarak belirlendi.

Bulvar İstanbul Sabri Paşayiğit Design Office Başakşehir