Bulvar İstanbul Cadde / Özkar İnşaat - Özülke

Özkar İnşaat - Özülke firmasının Bulvar İstanbul Cadde projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bulvar İstanbul Cadde

Bulvar İstanbul Cadde'de son gün 28 Kasım!

Konut Projeleri Emine Pile 21.11.2015
Emlak Konut GYO’nun projelerinden en yüksek satışı yakalayan Bulvar İstanbul projesinin cadde dükkanları açık arttırma ile satışa çıkıyor.
Başakşehir bölgesinde Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından inşa edilen Bulvar İstanbul Cadde'de yer alan 24 adet mağaza ile 1 adet cafe ve kreş satışa sunuluyor. Kısa zamanda değer artışı sağlayarak yatırımcısına büyük bir prim getirmesi beklenen proje, doğa ile iç içe, peyzaj alanlarıyla çevrili, ortasında dev şelalelerin aktığı, restaurant, cafe, giyim, market, eczane, kuaför, GSM operatörü, büyük mağazacılık gibi pek çok alternatifin yer alacağı Bulvar İstanbul Cadde ile bölgede keyifli alışveriş yaşamın bulvarı olacak.

Yenişehir olarak adlandırılan ‘Yeni İstanbul'un kalbi Başakşehir'de hayata geçirilen proje Bulvar İstanbul Cadde, Haziran 2016 itibarıyla hayata geçiyor. Fiyatları 850 bin lira ile 9 milyon 500 bin arasında değişiklik gösteren projede ticari üniteler 29 Kasım Pazar saat 10.00'da Bulvar İstanbul satış ofisinde, Emlak Konut güvencesiyle açık arttırma yöntemi ile satılacak. 

SON BAŞVURU TARİHİ 28 KASIM!

Ön başvuruların www.bulvaristanbul.com.tr adresinden yapıldığı projede, 444 66 10 no'lu telefon ile Bulvar İstanbul satış ofisinden bilgi alınabilecek. Son başvuru tarihi ise 28 Kasım 2015 olacak. 

Adres : Bulvar İstanbul projesi Atatürk Olimpiyat Stadı, Kayaşehir yolu 3. km Başakşehir İstanbul. 

Emine Pile/Emlaktasondakika.com 

Bulvar İstanbul Cadde Bulvar İstanbul İş Ortaklığı