Bakırköy City / Beyaz İnşaat - Göktaşlar Ortak Girişimi

Beyaz İnşaat - Göktaşlar Ortak Girişimi firmasının Bakırköy City projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bakırköy City

Bakırköy City yoğun ilgi görüyor!

Konut Projeleri Emine Pile 05.01.2016
İnşaat sektörünün adından söz ettiren firmalarından Beyaz İnşaat ve Göktaşlar Ortak Girişimi ile hayata geçirilen Bakırköy City yoğun ilgi görüyor.
Markalı konut projeleri ile gayrimenkul sektöründe güven kazanan Beyaz İnşaat, Göktaşlar ile Bakırköy'e deniz manzaralı lüks bir proje inşa ediyor. Tüm ulaşım akslarının merkezinde konumlanan proje, metrobüs, tramvay, deniz otobüsü ve marmarayın bulunduğu bir hat üzerinde yükseliyor. Sahil Yolu'na ve E-5 Otoyolu'na 3 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise 8 dakika mesafede bulunan proje 163 konut ve 33 ticari üniteden oluşuyor. 

Ön talep sürecinde yoğun ilgi gören ve 1.000'in üzerinde talep alan proje sosyal donatıları ile ayrıcalıklar sunuyor. Açık - kapalı dört mevsim yüzme havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, kar odası, tuz odası, tepiderium, çocuk oyun alanları, basketbol sahası ve tenis kortu bulunan proje, ailelerin ihtiyaçlarına cevap veriyor. 

Çırağan Sarayı'nda düzenlenen basın toplantısında proje ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muzaffer Beyaz, Bakırköy City'de 1+1 dairelere yer vermediklerini belirtti. Bu projede sosyal alanlara daha fazla yer ayırdıklarını  ve ailelerin oturduğu bir proje tasarladıklarını söyledi. Yeni proje planları hakkında da açıklamalar yapan Muzaffer Beyaz, bu bölgede fabrika arazileri almaya devam ettiklerini aktardı. Yaklaşık 20 dönüm arazilerinin daha olduğunu ifade ederek orada da kentsel dönüşüm yapacaklarını açıkladı. 

 

Bakırköy City Markalı konut projeleri Beyaz İnşaat Göktaşlar