Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupark

Bahçekent'in yeni yıldızı Avrupark, görücüye çıkıyor!

Konut Projeleri Emine Pile 23.03.2015
Bahçekent Emlak Konutları'nın yanıbaşında hayata geçirilecek olan Avrupark Bahçekent, 8 Nisan Çarşamba basın karşısına çıkıyor.
Emlak Konut GYO ve Cihan İnşaat'ın Bahçekent'te birlikte hayata geçireceği Avrupark Bahçekent projesi satışa çıkıyor

Emlak Konut Hoşdere 3. Etap ihalesini kazanan Cihan İnşaat, Bahçekent Emlak Konutları yanında inşa edeceği 1.394 konut ve 86 dükkandan oluşan proje için start veriyor. 

İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden olan ve yatırımcısına şimdiden kazandıran Bahçekent bölgesinin değeri Cihan İnşaat'ın hayata geçireceği Avrupark ile daha da artacak. 

Emlak Konut Hoşdere 3. Etap ihalesi ile de adından söz ettiren ve Üçüncü Boğaz Köprüsü ve Üçüncü Havalimanı gibi dev projelere yakınlığıyla dikkat çeken dev projenin Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum ve teknik direktör Mustafa Denizli'nin de katılacağı ve projeye ilişkin bilgilerin verileceği basın toplantısı 8 Nisan Çarşamba günü 10.30'da Çırağan Sarayı Enderun Salonu'nda gerçekleştirilecek. Basın toplantısında projeye ilişkin bilgilerin verilecek.  

Emlak Konut Hoşdere arsası üzerinde yükselecek!

Emlak Konut Hoşdere 3. Etap ihalesini kazanan Cihan İnşaat, bu arsa üzerinde Avrupark adında yeni bir proje geliştiriyor. 

TOKİ ve Emlak Konut GYO güvencesini arkasına alan ve bu gücü Avrupark ile de hissettiren Cihan İnşaat, 78 bin 639 metrekarelik arsa üzerinde 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunacak.

Emine Pile/Emlaktasondakika.com 

Avrupark Cihan İnşaat Hoşdere Emlak Konut Hoşdere 3. Etap ihalesi