Avrupa Konutları Kale / Artaş İnşaat

Artaş İnşaat firmasının Avrupa Konutları Kale projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupa Konutları Kale'nin devam eden inşaatı

Avrupa Konutları Kale sona yaklaştı!

Konut Projeleri Emine Pile 11.09.2015
Artaş Grubu tarafından hayata geçirilen Avrupa Konutları Kale projesi, Kale Endüstri Holding’in Topkapı’daki en değerli arsası üzerinde yükseliyor.
İnşaat sektörünün başarılı firmalarından olan ve ‘Avrupa Konutları' markası ile adından söz ettiren Artaş Grubu, şimdi de Topkapı'daki projesi ile yatırımcıların ilgisini topluyor. 

İstanbul'un en merkezi noktalarından Topkapı'da, E5 Otoyolu'nun bitişiğinde inşa edilen ve konumu ile dikkat çeken Avrupa Konutları Kale, şehir içi ulaşım açısından büyük bir kolaylık sunuyor.

Tramvay ve metrobüs duraklarının yanı başında, sadece birkaç dakika yürüme mesafesinde yer alan proje, az katlı yapısı ile bölgede örnek teşkil ediyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Avrupa+Konutlar%c4%b1+Kale'>Avrupa Konutları Kale</a>

Artaş Grubu tarafından Topkapı'da inşa edilen Avrupa Konutları Kale 

Daireler 622 bin liradan başlıyor

599 daire, 30 dükkan ve 52 ofisin bulunduğu projede start alındığından itibaren çalışmalar büyük titizlikle ve hızla ilerliyor. Yapım süreci devam eden ve yüzde 85'i tamamlanan Avrupa Konutları Kale'de ödemeler ise yüzde 25'i peşin yüzde 75'i banka kredisi ile gerçekleştirilebiliyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Avrupa+Konutlar%c4%b1+Kale'>Avrupa Konutları Kale</a> Topkapı

Avrupa Konutları Kale'nin blokları

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı projede konut fiyatları ise 622 bin liradan başlangıç gösteriyor. Teslimler ise Temmuz 2016'da başlıyor.

Emine Pile/Emlaktasondakika.com

Avrupa Konutları Kale