Avrupa Konutları Başakşehir / Artaş İnşaat

Artaş İnşaat firmasının Avrupa Konutları Başakşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
avrupa konutları başakşehir lansman

Avrupa Konutları Başakşehir görücüye çıktı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 20.04.2016
Artaş İnşaat, Emlak Konut GYO arsası üzerinde inşa ettiği Avrupa Konutları Başakşehir projesini görücüye çıkardı.
Artaş İnşaat'ın merakla beklenen projesi Avrupa Konutları Başakşehir görücüye çıktı. Konumu ve mimarisiyle dikkat çeken projede fiyatlar 580 bin liradan başlıyor. Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa edilmekte olan proje 400 milyon lira büyüklüğe sahip. 941 konut ve 27 ticari birimden oluşan proje 13 ayda tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek.

Projenin satış ofisinde düzenlenen organizasyonla basına tanıtılan Avrrupa Konutları Başakşehir, 3. Köprü bağlantı yolu ve 3. Havalimanı'na yakınlığıyla dikkat çekiyor. Projenin lansmanında önemli açıklamalarda bulunan Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya '2 adada toplam 245 bin metrekare inşaat yapıyoruz. Burada 100 metrekare ev alanlar 70-80 metrekare altyapı da satın almış oluyor. Biz tüm projelerimizde otoparkları çok önemsiyoruz. Bu perojemizin içinde toplam 941 konutumuz var. 2008 yılından sonra bu bölgede önemli projeler üretildi. Bu bölgeye metro geliyor, 500 bin metrekarelik dev park geliyor' ifadelerini kullandı. Ayrıca Çetinsaya, Atakent 4 projesinin 20 Mayıs'ta satışa açılacağınıve Arıcılar projesi için çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Lansmanda önemli açıklamalarda bulunan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum '2009'dan itibaren İstanbul'da Kuzeye doğru büyüme başladı. Başakşehir'in yanı başında 3. köprü bağlantı yolu ve 3. havalimanı var. Bu bölgede alt gelir grubuna kısa sürede 20 bin konut üretildi. Emlak KOnut GYO olarak Başakşehir'e 2013'te geldik ve 10 binin üzerinde bağımsız birimin altına imza attık. Ayrıca burada 380 dönümlük yeşil alan üretiyoruz. Yine Başakşehir'de 2 bin 700 yataklı dev hastane projesi var. Bu yatırımla birlikte sağlık turizmi hareketlenecek ve buradan sağlanacak gelirin cari açığın kapatılmasına önemli katkı sağlayacak. burada konut rakamları 1800- 2 bin lira seiviyelerindeydi. Bugün rakamlar 4 bin 500 lira seviyelerine geldi' dedi.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

avrupa konutları başakşehir avrupa konutları başakşehir projesi avrupa konutları başakşehir emlak başakşehir proje artaş inşaat emlak konut gyo