Sinpaş Köyceğiz / Sinpaş Yapı

Sinpaş Yapı firmasının Sinpaş Köyceğiz projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
AquaCity

AquaCity’de lansmana özel fırsatlar!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 27.02.2015
Ege Bölgesi’nin temalı en büyük yaşam projesi AquaCity’de lansmana özel fırsatlar devam ediyor.
Türkiye'nin dört bir yanında birbirinden farklı temalı yaşam projeleri geliştiren Sinpaş Yapı'nın Ege Bölgesi ve Denizli için birçok ilkler barındıran, bölgenin sosyal yaşamını zenginleştiren AquaCity projesi, Denizlililer'den yoğun ilgi gördü.

AquaCity'de, lansmanın üzerinden kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen satışa sunulan konutların % 50'den fazlası sahiplerini buldu.  

Zengin sosyal alanlar

Sinpaş'ın temalı yaşam projelerinde aileler ve çocuklar için geliştirdiği birbirinden farklı sosyal yaşam olanakları ve özel donatılar, Denizli AquaCity'deki renkli yaşamın da merkezinde yer alıyor. 

Konutların içindeki yaşamla birlikte çevredeki yaşamı da öne çıkaran projede, dileyen sakinler plaj voleybolunun keyfini ve heyecanını yaşarken, dileyenler BeachCafe'nin iskelesinde ya da göl kenarında sakin bir köşede oturup yorgunluğunu atabilecek. Kumsal kenarındaki kıyı ve seyir terasları, bungalovlar, göl kenarlarında yürüyüş yolları, çardaklar ve açıkhava sineması kendinizi dört mevsim boyunca tatilde hissetmenizi sağlayacak.

AquaCity çocuklar için de tam bir çocuk cenneti. Kumsalda çocukların oyun oynayabileceği su kaydırakları, küçük korsanlar, su kaşifleri gibi temalı parkların yanı sıra ahşap oyun grupları da proje bünyesinde yer alıyor.

Sinpaş, Denizli'nin sosyal yaşamına  sadece AquaCity bünyesinde geliştirdiği imkanlarla değil, Türkiye Basketbol Erkekler 2. Ligi'nde mücadele eden Denizli basketbol takımına verdiği sponsorluk desteğiyle de sürdürüyor.  

AquaCity'de farklı yaşam seçenekleri

AquaCity, yalı konseptiyle geliştirilen konutları, göl ve bahçe keyfini birlikte yaşatan evleri ve tüm manzaraya hakim, Denizli'nin en yüksek ve prestijli kuleleri ile farklı yaşam seçenekleri sunuyor. 

Köklü tarihi ve hızla büyüyen ekonomisiyle birlikte zengin doğa ve su kaynaklarına sahip Denizli'de, suyla iç içe bir yaşamı yeniden yorumlayan, şehrin deniz hayalini gerçeğe dönüştüren ve geniş sosyal imkanlar sunan AquaCity'de 4 ayrı yaşam seçeneği toplam 210 bin metrekarelik proje alanı içerisinde yer alıyor.

Suyun huzurlu ve ferahlatıcı dünyasını yansıtan AquaBeach'de Denizlililer kumsal evleriyle tanışıyor. Maldiv adalarının beyaz kumuna benzer tropikal kumlarla oluşturulacak kumsal ve kumsal burada yer alıyor. Palmiyeleri, tropik ağaçları, bungolovları ve göle uzanan seyir teraslarıyla tam bir tropik havanın hakim olduğu AquaBeach'de, çocuklar için su kaydırakları ve tüm ailenin birlikte açıkhavada sinema keyfi yaşayabileceği Açıkhava sineması da var. 

AquaMansion'da, yalı yaşamı öne çıkıyor. Bu yaşam konseptinde, suya sıfır bir yaşamın  ayrıcalığı yalı apartmanları konforuyla buluşuyor. Az katlı mimarisi ve suyun ortasındaki iki adacığa yer verilen AquaMansion'da, koku bahçelerinden gelen mis gibi çiçek kokuları da evlerin içine kadar uzanıyor. 

AquaHomes&Gardens'da ise, göl ve bahçe keyfi bir arada yaşanıyor. Su menekşeleri, nilüferler, su laleleriyle bezeli üç farklı gölü ve lavanta, adaçayı, çilek, böğürtlen gibi birçok ağacı ve bitkiyi barındıran bahçeleri ile mavi ile yeşil bir araya geliyor. Çocuklara ağaç dallarından meyve toplama olanağı sunan 

AquaHomes&Gardens'da, bir yakada göller, diğer yakada bahçelerle sessiz ve dingin bir yaşam Denizlilileri bekliyor. Proje alanının hemen yanındaki çam korusuna komşu bulunan bu yaşam seçeneğinde, çam kokuları ve temiz havayla birlikte, su kıyısında bulunan yürüyüş yolları, çim ve su basamakları, amfi tiyatro şeklinde oturma alanı ve su değirmeni de, günün her saati yapılabilecek sağlık yürüyüşlere eşlik ediyor. Yine bu yürüyüş yolu boyunca, minik şelaleler, sazlıklar, su fıskiyeleri ve dinlenme olanağı sunan çardaklar da AquaHomes&Gardens'da yer alıyor.

Projenin dördüncü yaşam konsepti olan AquaTowers'da Denizli'nin en yüksek ve en prestijli kuleleri yer alacak. Denizli için yeni bir ikon haline gelecek kuleler, her türlü ihtiyacın karşılanabileceği Street Mall'daki mağazalar ve geniş meydanıyla iç içe olup şehrin yeni zirvesi olarak yükselecek.

 6 farklı ödeme seçeneği 

Tanıtımına başlanan ilk günden itibaren Denizlilerin büyük ilgisiyle karşılanan AquaCity'de lansmana özel avantajlı fiyat fırsatları da devam ediyor. Projede, farklı gelir gruplarının dilediği ödeme planını tercih edebileceği 6 farklı ödeme seçeneği sunuluyor. 

AquaCity satış ofisinde, 1+1'den 4+1'e kadar 5 farklı yaşam seçeneği, lansman fiyat avantajı ve vade farksız 80 aya varan vade imkanlarıyla Denizlilileri bekliyor.

Aqua City İletişim Bilgileri
Web: http://www.aquacitydenizli.com.tr  
Telefon: 444 1974

AquaCity AquaCity lansman fiyatları AquaCity ödeme seçenekleri Sinpaş Yapı