AND Pastel
Haberler / Konut Projeleri / AND Pastel 'Bitmeyen Cuma' ile 3 günde 23 milyon ciro yaptı

AND Pastel 'Bitmeyen Cuma' ile 3 günde 23 milyon ciro yaptı

Konut Projeleri 04.12.2019 11:29

29-30 Kasım, 1 Aralık tarihlerinde, AND Pastel’de yüzde 40 indirim uygulayan AND Gayrimenkul, 3 günde 28 daire satarak 23 milyon TL ciro elde etti.

AND Gayrimenkul, Kartal'da yaşamın başladığı konut projesi AND Pastel'de, Bitmeyen Cuma kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlere benzersiz bir fırsat sundu. 29 Kasım Cuma günü başlayan ve 1 Aralık'a kadar devam eden Bitmeyen Cuma kampanyası yoğun ilgi gördü. Her gün 10 daire ile sınırlı tutulan Bitmeyen Cuma'da 3 gün boyunca 1+1, 2+1, 3+1'lerden oluşan toplam 28 daire satıldı.

Kampanya kapsamında 29- 30 Kasım ve 1 Aralık tarihlerinde, AND Pastel'deki seçili toplam 30 dairede yüzde 40 indirim uygulandı. Her gün yalnızca 19:00 - 00:00 saatleri arasında geçerli olan indirim oranından hem web sitesini hem de AND Pastel satış ofisini ziyaret edenler faydalandı.


Satış ofisi gece 12'ye kadar açık kaldı

Bitmeyen Cuma ile gayrimenkul sektöründe sık rastlanmayan bir kampanyaya imza atan AND Gayrimenkul, her gün 19:00'da www.andpastel.com'da ve satış ofisinde satışa açtığı 10 dairede müşterilerine hem online ödeme yoluyla hem de AND Pastel satış ofisinde, satın almak istediği daireyi rezerve etme şansı sundu. Yalnızca peşin ödemelerde geçerli olan kampanyada, beğendiği daireye kapora yatırdıktan sonra AND Pastel'e giderek dairesini gezme şansı yakalayan müşterilere aynı zamanda yüzde 0,98 faiz oranı ile 120 ay vadeli kredi seçeneği de sunuldu. AND Pastel satış ofisi bu tarihlerde gece 00:00'a kadar süren etkinliklerle ziyaretçilerini ağırladı.


AND Pastel'de yaşam 2018'de başladı

Kartal'da Adalar ve deniz manzarasına hakim evleriyle, İstanbul'un ana ulaşım akslarından E-5'in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde yer alan konumu ile dikkat çeken AND Pastel, 7 blok ve 1243 konuttan oluşuyor. Özlenen mahalle yaşamını, yeni nesil ihtiyaçlara göre yeniden kurgulayan Yeni Nesil Mahalle AND Pastel'de yaşam Temmuz 2018'de başladı. İçinde sağlık kurumundan, markete, okul öncesi eğitim kurumundan, restoran, eczane, kafe ve güzellik merkezine kadar bir mahallenin ihtiyaç duyacağı tüm ticari alanları da barındıran proje, sakinlerine hayatın içinde keyifli anılar biriktirilebilecekleri bir mahalle vadediyor. 30.000 metrekare peyzaj alanı ile yaklaşık 72 adet basketbol sahası kadar büyük bir peyzaj alanına sahip projede, yüzde 30 oranında doğal toprak korunuyor. Alman HPP Architects tarafından tasarlanan AND Pastel, Sign of the City Awards – ‘Türkiye'nin En iyi Konut Projesi' ve European Property Awards – ‘Avrupa'nın En iyi Peyzaj Mimarisi' de dahil olmak üzere 8 farklı ulusal ve uluslararası ödülün sahibi.