Altınbaş ailesi

Altınbaş, Altower ile inşaat sektörüne adım atıyor!

Konut Projeleri 14.04.2017 13:45

Altın ve mücevherat sektörüne damga vuran Altınbaş ailesinin üçüncü kuşak üyesi Orkun Altınbaş, Altower projesiyle inşaat sektörüne giriyor.

Altınbaş ailesi, üç kuşaktır kuyumculuk sektörüne ve iş dünyasında yaptığı projeler ile adını altın harflerle tarihe yazdırdı. Ailenin üçüncü kuşak üyesi, genç ve dinamik iş adamı Orkun Altınbaş, yaptığı çalışmalar ve adından söz ettirecek projelerle ülke ekonomisine katkıda bulunmaya hazırlanıyor.

ASV Holding Yönetim Kurulu Üyesi Orkun Altınbaş, İstanbul Anadolu yakasında hayata geçireceği ‘Altower Akıllı Yaşam Projesi' grup şirketlerinden Altınbaş Gayrimenkul tarafından inşa edilecek.

2016 yılının başlangıcıyla yurt içi ve yurt dışı birçok yatırımları olan Orkun Altınbaş, 2017 itibariyle topluma katkı sağlamak üzere yepyeni bir girişiminin sinyallerini verdi. ASV Holding Yönetim Kurulu Üyesi Orkun Altınbaş, sorumluluk bilinciyle çıktığı yolda, şehir hayatının topluma sunduğu şartları ele alarak, daha huzurlu ve hayattan zevk alınabilecek yaşam tarzlarının sunulduğu önemli bir yapıyı hayata geçirmenin heyecanı içerisinde. 

Altınbaş
1975 yılından bu yana kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren Altınbaş, inşaata giriyor.

Altower Akıllı Yaşam Projesi' olarak hayata geçirilen proje, güvenilir, öncü ve lider bir kuruluşun misyonu ve vizyonuna sahip. Tüm bunların yanında Altower, şehir hayatına yeni bir soluk getireceğinin sinyallerini şimdiden veriyor.

Anadolu Yakası'nın en merkezi yerlerinden birinde, tüm alt yapısı teknolojik olarak konumlandırılan Altower, hayalini kurduğunuz yaşam tarzlarını yakalamanıza yardımcı olacak özelliklere sahip. Konforu ve lüksü bir arada sunan Altower, otel işletmelerinden daha kaliteli ve güvenilir hizmeti de garanti ediyor. Herkesin özlemini çektiği yaşam tarzlarını bir projenin içine yerleştiren Orkun Altınbaş, geleceğe dönük projelerin bir başlangıcı olacak Altower'a herkesi davet ediyor.