Akkent Paradise Gardens Residence / Ünal Akpınar İnşaat

Ünal Akpınar İnşaat firmasının Akkent Paradise Gardens Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Akkent Paradise konutları

Akkent Paradise Gardens, ev alana araba kazandırdı

Konut Projeleri Emine Pile 10.03.2016
Ünal Akpınar İnşaat’ın Batıkent’te hayata geçirdiği Akkent Paradise Gardens Konut Projesi araç teslimini Doğa Rutkay ile gerçekleştiriyor.
10 Eylül 2015-15 Ocak 2016 tarihleri arasında  Akkent Paradise Gardens projesinden ev alanların katılımıyla gerçekleşen,Mercedes Benz B180 CDI otomobil  kazanma şansı sunan kampanyanın, kazanan talihlisi anahtarını ünlü oyuncu Doğa Rutkay'ın elinden alacak. 

Akkent Paradise Gardens  kapalı yüzme havuzundan mini golfe kadar 20'den fazla sosyal donatısıyla Ankaralılardan yoğun ilgi görüyor.Proje 75 dönüm peyzaj alanı,  işletmesi kolay  ve bakımı ekonomik konut anlayışıyla yaşam standartlarını yükselten prestijli bir hayat sunuyor.Ankara'nın en önemli projelerinden olan Akkent Paradise Gardens özgüveni yüksek mutlu çocuklar yetiştirmek isteyen aileler için bölgenin tek derli toplu projesi olmasıyla beğeni topluyor.

Akpınar A.Ş Gayrimenkul Koordinatörü Haluk Aktüre 2016'da ödeme seçeneklerinde önemli avantajlar sunacaklarını müjdeledi.Araç teslimi sırasında yapılacak törende ,ödeme seçeneklerine dair müjdeli haberin,Doğa Rutkay  tarafından açıklanacağını belirtildi.

Araç teslim töreni 11 Mart 2016 Cuma günü  Akkent Paradise Gardens'ın satış ofisinde gerçekleşecek.

 

 

Akkent Paradise Gardens Doğa Rutkay Mercedes Benz B180 CDI Akpınar A.Ş Gayrimenkul Koordinatörü Haluk Aktüre