Akay Neris Yaşamkent / Akay İnşaat

Akay İnşaat firmasının Akay Neris Yaşamkent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
akay-neris-yasamkent

Akay Neris Yaşamkent projesi fiyatları!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 31.07.2017
Ankara Çankaya'da inşa edilen ve ödeme planında banka kredisiyle sıfır faiz seçeneği bulunan projede fiyatlar 1 milyon 65 bin liradan başlıyor.
Akay İnşaat'ın Ankara Çankya'da inşa etmekte olduğu Akay Neris Yaşamkent projesinde fiyat listesi 1 milyon 65 bin liradan başlıyor. Banka kredisi kullanımına uygun olan projede ayrıca 60 ay sıfır faizli ödeme seçeneğiyle de konut sahibi olunabiliyor.

Geniş daire seçenekleriyle öne çıkıyor

4+1, 5+1 ve 6+1 tipindeki dairelerin bulunduğu Neris Yaşamkent projesi, 11 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa ediliyor. 2018 yılının son çeyreği içerisinde teslimleri gerçekleştirilecek olan Neris Yaşamkent Evleri'nde konutlar 219 metrekare ile 478 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Ödüllü Çankaya projesi

A'Desing Award Winner 2017'de yapı ve emlak projeleri alanında ödüle layık görülen Akay Neris Yaşamkent, akıllı ev konseptine sahip. Toplamda 75 daireden meydana gelen Akay Neris Yaşamkent içerisinde otopark, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları gibi birçok sosyal donatı alanı bir arada sunuluyor.

akay neris yaşamkent akay neris yaşamkent fiyat akay neris yaşamkent nerede