Ahenk İstanbul / Emin Evim

Emin Evim firmasının Ahenk İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ahenk İstanbul

Ahenk İstanbul fiyatları yenilendi!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 27.03.2015
Eminevim, Ahenk İstanbul'da daire fiyatının üzerine fark koymadan, banka kredisiz ev sahibi yapıyor.
Tamamen fazisiz daire satışıyla dikkat çeken Eminevim, Ahenk İstanbul projesini hayata geçiriyor. Beylikdüzü'nde yer alan Ahenk İstanbul'da banka kredisine gerek kalmıyor. 

Ahenk İstanbul ödeme seçenekleri

İsteyene peşinatsız, isteyene ara ödemesiz ödeme seçenekleri Ahenk İstanbul'da herkesin ilgisini çekiyor. 

Yüzde 30 peşinat ile 100 aya kadar vade farksız taksit imkanlarıyla dikkat çeken Ahenk İstanbul, 6 katlı blokları ile bu alçak yapısıyla ön plana çıkıyor. 

1. etap daireleri hemen teslim edilen Ahenk İstanbul'da doğa ve deniz manzaralı daireler de bulunuyor. Tamamı kapalı her daire için otopark alanları yanı sıra, yarı olimpik kapalı havuzlar, çocuk oyun parkları ve spor salanları mevcut. 

2+1 ve 3+1 daire fiyatları

30 bin 500 metrekare arsa üzerine kurulan sitede; 2+1 dairelerin fiyatları 327 bin 600 liradan, 3+1 dairelerin fiyatları ise 378 bin liradan başlangıç gösteriyor. 

Ahenk İstanbul'da; 1+1 daireler, 1+1 dubleks daireler, 2+1 daireler, 2+1 dubleks daireler, 3+1 daireler, 3+1 dubleks daireler, 4+1 dubleks daireler ve 5+1 dubleks daireler sıralanıyor. 

Ahenk İstanbul