ağaoğlu bakırköy 46

Ağaoğlu Bakırköy 46 küllerinden doğuyor!

Konut Projeleri 12.12.2015 17:03

Bakırköy 46 projesinde problemler çözüldü. Dev yatırım kısa süre içerisinde yeniden satışa çıkacak.

Ağaoğlu'nun Bakırköy'de hayata geçirdiği 46 projesi, imar yoğunluğu nedeniyle 2013 yılının sonlarında durdurulmuştu. Sonraki süreçte projeden ev alanların bazılarına paraları iade edilmişti. Olayın üzerinden tam 2 sene geçti.

Geçtiğimiz günlerde Çırağan Sarayı'nda düzenlenen 6. Boğaziçi Zirvesi'nde Ağaoğlu stant açtı. Emlaktasondakika.com ekibi olarak görüştüğümüz Ağaoğlu Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Başkanı Halil İbrahim Demirhan, Bakırköy'de sorunları çözdüklerini açıkladı.

Yabancıların İstanbul Finans Merkezi ve Bakırköy projesine yoğun ilgi gösterdiklerini dile getiren Demirhan ‘Bakırköy'de problem yok. Resmi olarak bütün izinleri alındı. Bugünlerde satışa başlıyoruz. Yabancılar projeye büyük ilgi duyuyor. Şehir parkına, havalimanına ve denize yakın olması nedeniyle Bakırköy projesi yatırımcıların gözdesi konumunda. Burada hiçbir problemimiz yok. Arsada eski yapılar vardı, biz burayı yaşanabilir bir hale getireceğiz. Bakırköy projesi için yabancılarla birkaç anlaşmamız olacak' ifadelerini kullandı.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com