Adım İstanbul / İntaya - EYG Yapı - İntes Yapı

İntaya - EYG Yapı - İntes Yapı firmasının Adım İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
 Adım İstanbul

Adım İstanbul bölgenin 'en niş' projesi olacak

Konut Projeleri Emine Pile 11.11.2015
İntaya - EYG Yapı - İntes Yapı ortaklığında hayata geçirilen Adım İstanbul projesi basın karşısına çıktı.
Başakşehir'de hayata geçirilen Adım İstanbul projesini tanıtmak amacıyla Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum ve EYG Grup İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik'in katılımıyla basın sohbet toplantısı düzenleniyor. Doğayla iç içe bir yaşam sunan projede 2 sosyal tesis yer alınacak. Birçok ünlü markanın bulunacağı Adım İstanbul'da 22 tip konut tipi bulunyor. Daire fiyatlarının 452 bin liradan başladığı proje kapsamında fiyatlar 1.5 milyon liraya kadar yükseliyor. 2+1 daire tipinden 5+1 daire tipine kadar farklılık gösteren Adım İstanbul'da ayrıca lansmana özel yüzde 10 indirimi uygulanıyor.  

'EN NİŞ PROJE OLACAK'

Basın toplantısında  öenmli açıklamalarda bulunan EYG Grup İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, seçimlerin sektörü önemli ölçüde etkileğini belirtti. 1 Kasım sonrasında sektörün canlandığını belirten Çelik, Körfez yatırımcısının da istikrarın sağlanması ile yatırım kararı verdiklerini söyledi.

Perojenin metro yanında, merkeze kolay ulaşım sağlayan bir bölgede olduğunu aktaran Çelik, 20 bin metrekare satılabilir-kiralanabilir alanların olduğunu ifade etti. Lansmanın seçim öncesi yapacaklarını ancak her şeyin dinginleşmesini beklediklerini anlatan Ömer Farukm Çelik, Evvel İstanbul'un müşterilerinin yoğun ilgi gösterdiklerini aktardı. Beklediklerini ve sıraya girdiklerini, 100-130 rezervasyon yaptıklarını söyledi. Ayrıca "Proje Kayaşehir-Başakşehir'in en niş projesi olacak" açıklamasında bulundu. 

ADIM İSTANBUL

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Türkiye'nin 2 seçim gerçekleştirmesine rağmen Emlak Konut olarak 25 bin bağımsız bölümden oluşan ve 18 milyar lirayı bulan ihaleler gerçekleştirdiklerini belirtti. Ayrıca 1 ihaleyi de iptal ettiklerini ve kademe kadaeme çıkılması gerektirdiğini söyledi. Kurum bu bölgede her bütçeye uygun konutlar üretildiğini belirterek geniş yeşil alanlardan oluşan sosyal imkanların yer alacağını büyük park yapılacağını belirtti. 

Parka ve kent meydanına komşu konumda olan Adım İstanbul'da kültürümüzü yansıtan bir cadde olacağını anlattı. Kurum "Hemen önünde metro yatırımı başladı. Ticari ünitelerle de bölgenin canlılığı sağlanacak. Ön satışlar başlamış durumda. Orada da şu an için yoğun bir ilgi var" dedi.

Adım İstanbul Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum EYG Grup İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik