Aden Ballıkpınar / Lin Yapı A.Ş.

Lin Yapı A.Ş. firmasının Aden Ballıkpınar projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
 Aden Ballıkpınarı

Aden Ballıkpınarı'nda çocuklar doğa içinde büyüyecek

Konut Projeleri Emine Pile 02.08.2017
Dalgıç GY ve Lejant ortaklığıyla hayata geçirilen Aden Ballıkpınarı projesi, ailelerin ve çocukların ihtiyaçlarına göre tasarlandı.
25.000 metrekarelik yeşil alanıyla çocukların özgürce doğa içinde oynamasına olanak tanıyan Aden Ballıkpınarı, ebeveynlerin çocuklarıyla beraber keyif alacakları oyun alanlarını da tasarımına yansıtarak, ailelerin yeni yaşam alanı oluyor. Çocukların doğadan kopmadan toprakla iç içe büyümelerini ve bahçelerini istedikleri şekilde dizayn etmelerini sağlayan Aden; Ankara'daki Mogan Gölü ve Eymir Gölü ile Beynam ormanları tarafından çevreleniyor. Çocuklara özel sosyal donatılarıyla da büyük beğeni toplayan Aden; evin tüm yaşam alanlarından ulaşılabilen havuzuyla da çocukların yaz aylarını adeta tatil havasında geçirmelerine olanak sağlıyor.

Yaşamı bir bütün olarak kucaklayan proje…

Yatay yaşam konseptini müstakil yaşam ayrıcalığına dönüştüren ve Dalgıç GY ve Lejant ortaklığıyla hayat bulan Aden, 2+1'den 5+1'e kadar geniş seçeneklerle sunulan villalardan oluşuyor.  Farklı mimarisi ile dikkatleri üzerine çeken Aden, hem şehir merkezine yakın hem de doğanın tam kalbinde olmak isteyen ebeveynleri davet ediyor. 7/24 profesyonel güvenlik hizmeti ile huzurlu bir yaşamın kapılarını aralayan Aden Ballıkpınarı, birinci etabında yüzde 90 doluluk oranıyla yaşamı bir bütün olarak kucaklıyor. 39.000 metrekare üzerine inşa edilen 6 farklı tipte 46 konuttan oluşan 2. etap ise; 2017 yaz aylarında sahipleriyle buluşmaya başladı.

aden ballıkpınarı Lejant çocuklu ailelere uygun konut projesi