Aden Ballıkpınarı

Aden Ballıkpınarı ile villa konseptine yeni bir soluk!

Konut Projeleri 19.04.2017 12:49

Gayrimenkul projelerindeki inovatif bakış açısını Aden Ballıkpınarı'na yansıtan Lejant Proje, yatay konsepti müstakil yaşam ayrıcalığına dönüştürüyor.

Müşterilerine mimari çözümlerden proje geliştirmeye, finansman yönetiminden işletmeye kadar 360 derece hizmet sunan Lejant ProjeAden Ballıkpınarı'nda farklı bir deneyim vaat ediyor. Ankara'nın Gölbaşı Ballıkpınarı Köyü'nde hayata geçirdiği Aden projesiyle beklentileri bir üst skalaya taşıyan Lejant, proje kapsamında yatay yaşam konseptini, müstakil yaşam ayrıcalığına dönüştürüyor. 

Bugüne kadar geliştirdiği projelerle önemli başarılara imza atan Lejant Proje, inovatif yaklaşımıyla sektörde fark oluşturmaya devam ediyor. Aden Ballıkpınarı projesinde yatay blok konsepti müstakil yaşam ayrıcalığına dönüşüyor.

aden ballıkpınarı

Aden, villa konseptine yeni bir soluk getirdi

Dalgıç GY ve Lejant ortaklığıyla hayat bulan Aden, 2+1'den 5+1'e kadar geniş seçeneklerle sunulan villalar ve farklı mimarisi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ferah mimarisini geniş tavanlarla gösteren benzersiz proje de; evin içinde sayılabilecek şekilde tasarlanan havuzlar ve özgür kullanım imkanı sunan bahçeler de bulunuyor. Sosyal donatıları ve yeşil alanları ile doğanın içinde yaşama fırsatı sunan Aden Ballıkpınarı; Mogan Gölü ve Eymir Gölü ile Beynam ormanları tarafından çevreleniyor. Kent merkezine 20 dakikalık mesafede yer alan Aden Ballıkpınarı'nda trafik sorunu yaşanmadığı gibi 7/24 profesyonel güvenlik hizmetiyle huzurlu bir yaşamın kapılarını konukları için açıyor.

2. etap 2017 yazında teslim

Birinci etabı 29.000 metrekare üzerine inşa edilen 32 konuttan oluşan Aden, yüzde 90 doluluk oranıyla yaşamı bir bütün olarak kucaklıyor. 2. etap ise 39.000 metrekare üzerine inşa edilen 6 farklı tipte 46 konuttan oluşan Aden Ballıkpınarı'nın 2017'nin yaz aylarında sahiplerine teslim edilmeye başlanması hedefleniyor. 

aden ballıkpınarı

Aden Ballıkpınarı'nın Ankaralılara sunduğu 8 ayrıcalık;

  • Her sabah güzel bir manzaraya uyanmak,
  • Açık havanın tadını çıkararak bahçe kahvaltısı yapmak,
  • Bahçelerini özgürce dizayn edebilmek,
  • Doğadan kopmadan toprakla iç içe yaşamak,
  • Çocuklara özgürce oyun oynayabilecekleri alanlar sunmak
  • Hem şehir merkezine yakın hem de doğanın tam kalbinde olmak,
  • Mangal keyfini sonuna kadar yaşamak ve misafirlere yaşatmak,
  • Eve gitmek için sabırsızlanmak.