5. Levent projesinin blokları
Haberler / Konut Projeleri / 5. Levent’te 2. etap satışları başlıyor

5. Levent’te 2. etap satışları başlıyor

Konut Projeleri 17.12.2015 13:52

İnşaat sektöründe 30 yılı aşkın deneyime sahip olan Torunlar GYO, İstanbul’un en değerli noktasında 5. Levent projesine imza atıyor.

İstanbul'un dev ulaşım projelerinin kesişim noktasında hayata geçirilen 5. Levent projesi TEM Alibeyköy kavşağında yükseliyor. Yaklaşık 516 bin metrekare arazi üzerinde inşa edilen projede 1+1'den 4+1'e kadar daire seçenekleri bulunuyor. 

YATIRIMCISINA BÜYÜK PRİM GETİRECEK

MİA (Merkezi İş Alanı) bölgesine çok yakın konumda yer alan dev proje alışveriş merkezlerine, iş alanlarına, sosyal ve kültürel mekânlara ve eğitim olanaklarına da yakın konumda yükseliyor. Ulaşım kolaylığı ile yatırımcısına büyük avantaj sağlayan 5. Levent'te 50 farklı konut tipinden oluşan yaklaşık 4 bin konut, iki okul, iki cami, ticari birim, Bezm-i Alem Üniversitesi, 50 bin metrekarelik koru ve sosyal donatı alanları yer alıyor. 

Günden güne prim yapan ve yoğun talep gören projenin 1. etabında 1+1 dairelerin fiyatı 555 bin liradan başlangıç gösteriyor. 5. Levent projesinde yüzde 35 peşinatla 36 ay vade farksız taksit yapılıyor. Peşin ve banka kredili ödemelerde ise yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor.

2. ETAP SATIŞLARI ÖNÜMÜZDEKİ AYLARDA BAŞLIYOR 

İnşaat alanının yüzde 54,28'i Torunlar GYO'a ait olan projenin büyüklüğü, mimarisi, yeşil ve sosyal alanlarıyla İstanbul için örnek proje olması hedefleniyor. Teslimlerin Aralık 2017'de başlaması planlanan 5. Levent'te 2. etap satışlarının ise Ocak ya da Şubat aylarında başlaması bekleniyor. Büyük ilgi gören 1. etabın ardından 2. etabın da yoğun talep alması öngörülüyor.  

Emine Pile/Emlaktasondakika.com