kiptaş genel müdürü ismet yıldırım
Haberler / KİPTAŞ / KİPTAŞ'tan Yeşilce Aydos projesi!

KİPTAŞ'tan Yeşilce Aydos projesi!

KİPTAŞ 20.12.2017 12:41

Kiptaş’ın Pendik’teki yeni projesi, Yeşilce Aydos’un lansmanı yapıldı. Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, proje ile ilgili önemli bilgiler verdi.

Kiptaş güvencesi ile İstanbul'un son zamanlarda değerlenen semtlerinden biri olan Pendik'te hayata geçirilen Yeşilce Aydos projesi, bugün gerçekleşen lansmanla Kiptaş Genel Merkezi'nde basın karşısına çıktı. Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, Yeşilce Aydos projesiyle ilgili bilgileri basınla paylaştı.

İstanbul'un en önemli ormanlarından biri olan Aydos Orman'ın yanı başında hayata geçirdikleri projenin 23 bin metrekare alana sahip bir arsa üzerinde inşa edildiğini açıklayan Yıldırım, Yeşilce Aydos projesinde “Daireler 2+1 ve 3+1 olarak planlandı. Projede daireler 83 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiyor, 130 adet 130 metrekare 3+1; 201 adet 2+1 daireler bulunuyor” açıklamasında bulundu. 

Yeşilce Aydos projesinin fiyatları hakkında bilgi veren Yıldırım, “Fiyatlar 284 bin liradan başlıyor, 550 bin liraya kadar çıkıyor” dedi. Ayrıca daire fiyatlarının konumuna, alanına ve katına göre değiştiğini söyleyen Yıldırım, “Ödeme imkanları açısından Kiptaş'ın kendi içerisinde 12, 24, 36 aya kadar faizsiz, banka kredisiz olmak üzere; kendi imkanlarımızla daire satışlarımız var, banka kredisiyle de 120 aya kadar 0,87 faiz oranlarıyla banka kredisi kullanılabilir” ifadelerini kullandı.

Kiptaş, 2018'de İstanbul'da yeni projelere imza atacak!

Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, Kiptaş'ın gelecekteki projeleriyle ilgili bilgileri de basın mensupları ile paylaştı. Kiptaş'ın gelecekte çok önemli konut projeleri olduğunu söyleyen Yıldırım, “Bilhassa dönüşüm konusunda İstanbul'un çok çeşitli ilçelerinde 2018'de çok ciddi dönüşüm projelerine başlayacağız. Ayrıca sosyal konut projelerine devam edeceğiz, 2018 dolu geçecek” açıklamalarında bulundu.